05
Çrş, Ağu
20 Yeni Haber

Talas Bayram

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: İlhan Deniz - HES Kablo Kayserispor As Başkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, takım üyelerinde koronavirüsü neden gizledikleri ile ilgili olarak, “Bunu daha önce paylaşmama sebebimiz; yetkililer, kulüp doktorumuzla çok titiz çalışıp kimseyi riske etmediğimizden emin olmamız, endişe vermek istemediğimiz gibi, puan durumumuzdan dolayı yanlış anlaşılmaya mahal vermemek içindi” dedi.

Trabzonspor maçı sonrası yapmış olduğu konuşmaya istinaden yazılı bir açıklama yaptı. Tokgöz açıklamasında, “Pandemi sonrası Süper ligimizin başlaması sonucu Kulübümüz Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) sağlık protokolü kapsamında her maç öncesi düzenli olarak covid -19 testi yaptırmıştır. Bu bağlamda Süper Lig'de futbolcu ve teknik heyetine ilk ve en hızlı şekilde testleri yapan ve tespit eden kulüp olduğumuz unutulmamalıdır. Son 4 haftaya girdiğimizde ise, bazı takım üyelerimizde covid-19 tespit edilmiş olup karantina süreci başlamış ve ilgili kişiler negatif olana kadar izole şekilde beklemişlerdir. Tüm takım 2 kere teste tabi tutulmuş olup sonuçları ise tamamen negatif çıkmıştır. Bunu daha önce paylaşmama sebebimiz; yetkililer, kulüp doktorumuzla çok titiz çalışıp kimseyi riske etmediğimizden emin olmamız, endişe vermek istemediğimiz gibi, puan durumumuzdan dolayı yanlış anlaşılmaya mahal vermemek içindi” diye konuştu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar