21
Prş, Oca
20 Yeni Haber

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol'un 2 yabancı oyuncusu Jacki Gemelos ve Mikiah Harrigan Kayseri’ye gelerek ve sağlık kontrolünden geçti.


Bellona Kayseri Basketbol'un transfer ettiği Jacki Gemelos (32) ve Mikiah Harrigan (22) sağlık kontrolü için kentteki özel bir hastaneye geldi. Sporcular burada dahiliye, kulak-burun-boğaz, kardiyoloji, EKG kontrolleri ve efor testinden geçti.


Kontrollerin ardından açıklamalarda bulunan Gemelos, “Türkiye’ye ilk kez geldim. Benim için büyük bir tecrübe olacak. Daha önce beni hiçbir takım böyle karşılamadı. Çok güzel ve temiz bir şehriniz var. Aynı zamanda insanları çok sıcakkanlı. Bize dün çiçek getirdiler. Akşam yemeğine götürdüler. Burada olduğum için mutluyum ve heyecanlıyım. Türkiye ligi hakkında bilgim var. Bu lige oynamak herkesin rüyasıdır. Deniz aşırı ülkelerin içinde en çok dikkat çeken ligin Türkiye’de olduğunu biliyorum” dedi.


Mikiah Harrigan, “Harris de burada oynuyor. Birkaç maç izlemiştim. Harris ile kolejden beri birlikteyiz. Sahaya çıkıp en iyi şekilde oynayacağız” diye konuştu.DHA

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar