26
Sal, Oca
14 Yeni Haber

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haberf-  Foto: İlhan DENİZ / Ece ERASLAN / 2019 -2020 sezonunda  Süper Amatör kümeden Kayseri şampiyonu lig 1.olan Develisporda üzücü ayrılık. Sevilen ve çalışmaları takdir edilen teknik direktör Ahmet İzgi, bir basın açıklamasıyla Develisporla yollarını ayırdığını duyurdu.

 

 

Bir önceki sezonda Süper Amatör ligde boy gösteren Develisporu Kayseri şampiyonu yaparak Bölgesel Amatör Lige çıkaran teknik direktör Ahmet İzgi Develispor yönetimi ile anlaşamayarak yeni sezonda takımla yollarını ayırdı. Başarılı teknik direktör Ahmet İzgi, yaptığı basın açıklamasında, bugüne kadar teknik direktörlük görevimi sürdürdüğüm Develisporda bir çok başarıya imza atmayı başardık. Bu gün itibarıyla Develispor kadro yapılanmasını ve dış transferlerimizi büyük oranda tamamladık. Üzerime düşen bütün görevleri eksiksiz yerine getirdiğime inanıyorum. Sadece şunu söylemek isterim, Develispor yönetimi ile yeni sezon için görüşmelerimiz sonrasında karşılıklı olarak ortak noktalarda anlaşmaya varmıştık. Fakat Develispor yönetimi çalışmalarımı takdir ettiğini ifade etmesine rağmen masa başında verdiği sözleri yerine getirmekten uzak durdu. Bu şartlar altında birlikte yola devam etmemizin mümkün olamayacağını göstermiş oldu. Develisporla yol ayrımına gelişimizde bu tavır etkili olmuştur. Develisporda takım oyuncularım, yönetim ve taraftarlarımızla güzel ve başarılı günler geçirdik. Yol ayrımına gelmemize rağmen Develispora ve camiasına bundan sonraki spor hayatlarında başarılar dilerim. Diyerek basın açıklamasına son verdi.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar