İş insanı Sedat Kılınç'tan spora destek - Kayseri Deniz Postası

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

SEDAT Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, sponsoru olduğu Kayseri Gençlerbirliği kadın futbol takımını ziyaret etti.  


17 Nisan’da başlayacak Kadınlar 1’inci Lig futbol müsabakaları öncesi sponsoru olduğu Kayseri Gençlerbirliği takımını ziyaret eden Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, futbolculara başarılar diledi. Kayseri Gençlerbirliği’nin başarılı bir takım olduğunu belirten Kılınç, "17 Nisan itibarıyla Antalya'da maçlar başlıyor. Beşiktaş da dahil olmak üzere bir çok rakip var. Takımımıza güveniyoruz. İnşallah Antalya'dan kupayı alıp dönecekler. Amatör kulüplerden farklı kulüplere de desteğimiz devam ediyor. Gençlerin sporla ilgilenmesi ve aktivitelerde bulunması bizleri mutlu ediyor. Kendileri için de sporla uğraşmaları sağlık açısından da önemli bir yer tutuyor. Kadın futbol takımımız inşallah bizi gururlandıracak. Kayseri'ye kupayla dönecekler. Kendilerine başarılar diliyorum" diye konuştu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım