Emre Arıkan: Bu galibiyeti inşallah 3'üncü Lig ile taçlandırırız - Kayseri Deniz Postası

Hunka Kurban

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

BÖLGESEL Amatör Lig takımlarından Kayseri EMAR Grup FK Başkanı Emre Arıkan, 1-0'lık kazandıkları Talasgücü Belediyespor maçı sonrası yaptığı açıklamada, "1-0'lık sonuçla tamamladığımız bu galibiyeti inşallah 3'üncü Lig ile taçlandırırız" dedi.


Bölgesel Amatör Lig 3'üncü Bölge 5'inci Grup ilk haftasında EMAR Grup FK, Talasgücü Belediyespor'u 1-0'lık sonuçla mağlup etti. Karşılaşma sonrası açıklama yapan Kayseri EMAR Grup FK Başkanı Emre Arıkan, "İki taraf adına da ligin başlaması çok olumlu bir durum. Bugün itibariyle ligin başlaması da bizim için onurlu ve gururlu bir tablo oldu. 1-0'lık sonuçla tamamladığımız bu galibiyeti inşallah 3'üncü Lig ile taçlandırırız. Kayserimizin profesyonel liglerde daha fazla takımının olması lazım. Takımım, ekibim, ve futbolcu kardeşlerim adına teşekkür ediyorum. Talasgücü Belediyespor'a da başarılar diliyorum" diye konuştu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım