Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonundan Kayserispor'a Destek - Kayseri Deniz Postası
06
Çrş, Tem
33 Yeni Haber

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayserispor'a Ziraat Türkiye Kupası Finalinde Sivil Toplum Kuruluşlarından da destek geldi.

Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Muhammed Ali Temel ,Ziraat Türkiye Kupası Finalinde ''Kayserispor’lu gönüldaşlarımızla o gün stadyumda yerimizi alacağız '' dedi.

Muhammed Ali Temel yapmış olduğu yazılı açıklamada ; Anadolu kültürümüzün bizi bir araya getiren mozaiğinin iki önemli parçası, komşu kentlerimiz Kayseri'miz ve Sivas’ımız, Ziraat Türkiye Kupası Finalinde, cennet mekan Sultan Fatih'in bizlere emanet ettiği İstanbul'umuzda bir araya geliyor. Bu maçın iki komşu şehir arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını ve centilmenlik içerisinde geçmesini diliyorum. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeye vesile bu önemli günde, bizler Kayserispor’lu gönüldaşlarımızla o gün stadyumda yerimizi alacağız.

Unutmayalım ki tarihi bir maça çıkacak olan Kayserispor’umuzun en büyük desteği biz taraftarları olacaktır. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizi, Kayserispor’umuzun gücüne güç katmak için, tribünleri hınca hınç doldurarak, yüksek sesle takımımızı desteklemeye davet ediyorum '' ifadelerini kullandı.

 

 

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım