Erciyes’te İstişare Toplantısı - Kayseri Deniz Postası
25
Pz, Eyl
19 Yeni Haber

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Pazar günü oynanacak olan Birinci AmatörKüme Play-Off ve Play-Out maçlarında mücadele edecek takımların temsilcileri Erciyes’te düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.


Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Erciyes’te bulunan tesislerinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Kayseri ASKF Başkanı Mutlu Önal, TÜFAD Kayseri Şube Başkanı Osman Yozgat, Futbol Temsilcisi Mehmet Yücel ile Play-Off ve Play-Out müsabakalarına çıkacak takımların temsilcileri katıldı.

Gençlik ve Spor İl müdürü Ali İhsan Kabakcı, amatör futbol konusunda tüm imkanları seferber ettiklerini dile getirerek, “Argıncık Stadı’na 1 milyon TL değerinde kar küreme aracı aldık. Bir tane daha almak için girişimlerimiz sürüyor. Amatör kulüplerimizin en iyi şartlarda mücadele etmesi için çabalıyoruz. Bir biz aileyiz” dedi.

ASKF Başkanı Mutlu Önal ise hafta sonu oynanacak olan kritik maçlarda herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesini ve maçların sorunsuz bir şekilde tamamlanması gerektiğini söyledi.

Son olarak konuşan TÜFAD Kayseri Şube Başkanı Osman Yozgat ise, “Böyle stresi yüksek maçlarda antrenörlerimize önemli görevler düşüyor. Düzenli şekilde yaptığımız eğitim ve bilgilendirme toplantıları ile antrenörlerimizi böylesi önemli maçlar için hazır hale getirmeye çalışıyoruz. Tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi. İHA

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım