Hentbolda Hedef Türkiye Kupası - Kayseri Deniz Postası
25
Pz, Eyl
19 Yeni Haber

Spor
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber : Aydan Yıldırım

Hentbolda Kayseri Erkek Hentbol Takımı Adana’da yapılacak olan Türkiye Finallerinde  şampiyonluk için yarışacak.

Türkiye’de aylardır devam eden Anadolu Yıldızlar Ligi’nde hentbolün son müsabaka ayağı olan Türkiye Finallerinde  şehrimizi temsil edecek olan Erkek Hentbol Takımı Adana’da yapılacak olan Türkiye Finallerinde Türkiye’de ilk  12 takım arasına girmeyi başardı ve hedefini Türkiye Şampiyonu olarak belirledi. 

İlk ayağını grup müsabakaları olarak oynayan başarılı temsilcimiz oynadığı 3 maçı da kazanarak adını çeyrek finallerine yazdırma başarısını göstermişti.

Çeyrek Finalleri Niğde’de oynayan Erkek Hentbol Takımı ordan da adını yarı final  müsabakalarını yazdırdı ve Kocaeli’nde oynanan yarı finallerinde tüm maçları da kazanarak adını Türkiye Finallerine yazdırma başarısı gösterdi.

Bu yıl 2008-2009-2010 doğumlu sporcuların ter döktüğü Anadolu Yıldızlar Liginde Kayseri Takımında dikkat çeken 16 sporcunun 8’i 2010 doğumlu ve yaşça küçük sporcu kadrosundan oluşmakta. 

Başarılı temsilcimiz Kayseri Hentbol Bölge Antrenörü Levent Kaya antrenörlüğünde Talas Spor Salonunda antrenmanlarına aralıksız devam ederken  5-10 Ağustos 2022 tarihinde Adana’da yapılacak olan şampiyonada kupayı kaldırmak istiyor. 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım