Kayseri Kadir Has Parkında özel olarak hazırlanan Final Alanında gerçekleştirilen Yarışmada 19 Ekim 2018 Cuma günü Adaptasyon Antremanı ve Malzeme kontrolü yapıldı.

Yarışma 20 Ekim Cumartesi sabah "Klasik Yay Bayanlar" mücadeleleri ile başlıyor, aynı gün öğleden sonra "Klasik Yay Erkekler", 21 Ekim Pazar günü sabah "Makaralı Yay Bayanlar" ve öğleden sonra "Makaralı Yay Erkekler" finalleri ile sona eriyor.

İsteyen vatandaşlarımız Kadir Has Parkı'na gelerek yarışmaları izleyebilirler.

Arıca tüm mücadeleler Türkiye Okçuluk Federasyonu web sitesi'nden (www.tof.gov.tr) ve TOF TV Youtube kanalından canlı olarak takip edilebilecek. 

Youtube Canlı Yayın Linkleri:

Cumartesi    09:00 Klasik Yay Bayanlar

Cumartesi    13:00 Klasik Yay Erkekler

Pazar            09:00  Makaralı Yay Bayanlar

Pazar           13:00  Makaralı Yay Erkekler

Yarışma Programı için Tıklayınız

Canlı Skorlar için Tıklayınız

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi Satranç Kursu’nda yeteneği keşfedilerek, Satranç Milli Takımına seçilen 1. Sınıf öğrencisi Ceylin Yürük’ü makamında misafir etti. Minik sporcuyla satranç oynayan Başkan Çolakbayrakdar, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını vurguladı.

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam