Türk Telekom’dan Erciyes’e yeni müşteri hizmetleri ofisi

Teknoloji

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un yeni Müşteri Ofisi Erciyeslilerin hizmetine sunuldu. Yeni ofiste mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve Tivibu ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştirilebiliyor.

 

Türk Telekom, müşterilerine en doğru ve en kaliteli hizmeti, doğru yerde sunma hedefiyle, Türkiye’nin dört bir yanında var olan Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisleri’ne yenilerini eklemeye devam ediyor. Türk Telekom bu amaç doğrultusunda Kayseri’nin Erciyes ilçesinde yeni bir müşteri hizmetleri ofisi daha açtı.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisleri’nde; en iyi müşteri deneyiminin sağlanması amacıyla, müşteriyle temas kurulmasından Mobil Hat, Sabit Telefon, Sabit İnternet, Çeşitli Cihaz Seçenekleri ve Tivibu ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Türk Telekom’un yeni Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisi, deneyimli ofis kadrosu ile Hunat Mah. Kalpaklıoğlu Caddesi üzerinde Erciyeslilerin tüm iletişim hizmetlerini karşılayacak. [Kurumsal]

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar