ESET, 2019’un en iyi kurumsal güvenlik çözümleri arasında yer aldı

Teknoloji

Siber güvenlik kuruluşu ESET, “2019 Gartner Peer InsightsCustomers' ChoiceforEndpointProtectionPlatforms” firmalarından biri olarak seçildi. Bilişim ve iş dünyası profesyonellerinin tercihiyle 2019’un en iyi uç nokta koruma çözümlerinin belirlendiği seçimde, kurumsal ESET Endpoint Security yazılımı 5 üzerinden, 4.6 puan aldı.

 

Araştırma kuruluşu Gartner tarafından organize edilen “2019 Gartner Peer InsightsCustomers' Choice”, çeşitli sektörlerdeki profesyonel kullanıcıların belirlediği ve öne çıkardığı markaları sıralıyor.

Kurumsal çözümler satın alma, uygulama veya kullanma deneyimine sahip bilişim profesyonelleri veya iş kullanıcıları, bu kez kurumsal güvenlik yani EndpointProtection (Uç nokta koruma) çözümleri sunan üreticileri değerlendirdi.

253 kurumsal seviye kullanıcısı, ESET EndpointSecurity'yi uygulama kolaylığı, güvenilirlik, marka yanıtının güncelliği ve teknik destek kalitesi gibi tüm ölçütleri 5 üzerinden 4,6 vererek puanladı.

Güvenlik işletmeler için her zamankinden daha kritik öneme sahip


ESET İş Geliştirme Direktörü IgnacioSbampato, şu açıklamayı yaptı: “2019 Gartner Peer InsightsCustomers’ ChoiceforEndpointProtectionPlatforms'ta seçilenlerden biri olmaktan son derece gurur duyuyoruz. Bu tanımlama, işletmelere güvenilir son teknoloji güvenlik çözümleri sunma konusundaki bağlılığımızın bir kanıtıdır. Uç nokta koruması, işletmeler için her zamankinden daha kritik öneme sahiptir ve kullanıcılarımızın korunması çok önemlidir. Müşterilerden bu kadar olumlu yanıtlar görmek ve çözümlerimizin kuruluşların güvenliğini sağladığını bilmek... Yaptığımız şeyi yapmamızın nedeni budur.” Kurumsal

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam