Kayseri Deniz Postası - Başkan Büyükkılıç'tan Bilim İnsanları ile "Deprem" Toplantısı
29
Pzt, May
9 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Bilim
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kentteki bazı bilim insanları ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek, 'deprem' süreci ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

Yüzyılın en büyük deprem felaketini yaşayan Türkiye, deprem bölgesinde yaraları sarmak için seferber olurken, Kayseri Büyükşehir Belediyesi de Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, hem Kayseri’de hem de deprem bölgelerinde koordinasyonu sağlayıp, çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, kentteki bazı bilim insanları ve sivil toplum kuruluşları ile buluştu.

Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, kentteki bazı bilim insanları ve sivil toplum kuruluşları ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Serdar Öztürk, Bayar Özsoy ve Ali Hasdal katıldı.

Büyükkılıç, değerlendirme toplantılarının devam edeceğini vurgulayarak, “Yaşadığımız deprem süreci ile ilgili şehrimizdeki bazı bilim insanları ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek, değerlendirmelerde bulunduk. Konu ile ilgili tüm ilgililer ve sivil toplum kuruluşları ile değerlendirmelerimiz ilerleyen günlerde devam edecek. Katkı sunan ve sunacak tüm kişi ve kuruluşlara şimdiden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım