-reklam-

BOLU MANGAL, GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Haber-Foto: Şeyda Aşatır, Şeref Kahraman / Kayseri’de en kaliteli et ürünlerini ve çeşitli tavuk menülerini geniş bir konseptte sunan Bolu Mangal, kentte görev yapan gazetecileri akşam yemeğinde ağırladı. 

YENİ YERİNDE YENİ KONSEPTİYLE…

Sivas Caddesi eski 5M Migros yanında hizmet vermeye başlayan Bolu Mangal, Kayseri’de görev yapan ulusal ve yerel basın mensuplarını akşam yemeğinde misafir etti. Bolu Mangal Kayseri, en kaliteli et ürünlerini ve çeşitli tavuk menülerini geniş bir konseptte ve en ve en yeni yüzüyle konuklarıyla buluşturuyor.

İşletme sorumlusu Süheyla Altop kısa bir konuşma yaparak, “Sizleri ağırlamaktan Bolu Mangal ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. Restoranımız yeni yüzleriyle Kayseri halkına hizmet edecektir. Sizleri çok özel lezzetler, kaliteli yemek keyfi, güler yüzlü personel için Bolu Mangal’a bekliyoruz. İsterseniz etleri kilo ile sipariş ederek kilo kilo lezzet ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. İsterseniz tezgahtan seçebiliyorsunuz. Aileyle gidilen pikniklerde maharetli ellerden çıkan harika et, köfte, tavuk vs. mangal keyfi lezzetleriyle aynı lezzeti sunuyoruz. Konuklarını kendi evlerinde ağırlandığı hissi veren Bolu Mangal Kayseri, gurme bir mekan, güvenilir bir restoran olarak damak tadınıza ulaşabilmeyi kolaylıkla başarabilecek tek mekan olacak. Yüzde 100 dana eti, mevsim sebzeleri ile sunumunu şenlendirirken, Kayseri’de kahvaltı adına da ilk seçeneklerinizden birisi olacak” dedi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya yaptığı açıklamada “Yavuz Altop ailesi çok değerli ailemizdir. Yavuz Altop 1982 yılında 12 Eylül’den sonra danışma meclis üyeliği yapmıştır. Hakkı Altop ortaklarındandır. Hakkı Altop ile Sanayi Odası’nda beraberde çalıştık. Bolu Mangal Türkiye’nin birçok yerinde bayisi olan markadır. Bu organizasyona ev sahipliği yapan Süheyla hanıma teşekkürlerimizi sunuyoruz. Habibullah Efendigil kardeşimiz bir dönem biz de meslektaşlığımızı yaptı. Eksik olmasın, cemiyet üyelerimizi konuk etmek istiyoruz deyince bir davete icabet ettik. Altop ailesinin şehrimize büyük katkısı var. Ekonomik sıkıntı içerisinde olduğumuz aşikar, bu işletmelerimiz yaşamalı” diye konuştu.

Altınkaya ayrıca Basın İlan Kurumu’nun aldığı bazı kararları da anlattı.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar