-reklam-

İntihara kalkışan vatandaşı Emniyet Müdürü ikna etti

Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri’de 44 yaşında bir vatandaş, 6 katlı binanın çatı katına çıkarak, intihara kalkıştı. İşsizlikten bunaldığını, derdini kimseye anlatamadığını söyleyen vatandaşı, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ikna ederek, intihardan vazgeçirdi.

Kocasinan ilçesi Sahabiye Mahallesi Ahmetpaşa Caddesi Sunullahbey Apartmanı’nda meydana gelen olayda M.Y. isimli 44 yaşındaki vatandaş, 6 katlı binanın çatı katına çıktı.

Ayaklarını aşağı doğru sarkıtan M.Y., sürekli işsiz olduğunu ve kimsenin ilgilenmediğini ifade etti.

Bu sırada polis ekipleri, itfaiye, 112 ekipleri olay yerinde hazır beklerken, polisler meraklı vatandaşları uzaklaştırmaya çalıştı. İtfaiye ekipleri de binanın altında şişme branda açtı. Olay yerine İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular da gelerek M.Y.’yi kısa sürede ikna etti.

Daha önce inşaat işçiliği yaptığı öğrenilen M.Y.’yi İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ikna ederek, intihardan vazgeçirdi.

Müdür Kulular ile birlikte çatıdan inen M.Y.,  “Bana iş versinler, aş versinler. Ben zor durumdayım, bunalımdayım. Sabahtan beri bağırıyorum, nerede bu insanlar. İş bulmaya varıyorum yok, iş istiyorum yok” diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, M.Y. isimli vatandaş ile birlikte Valilik’e girdi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar