-reklam-

Perinçek: “Köylü bu memleketin sırtında kambur hale geldi”

Haber-Foto: Abdullah Alpay / Kayseri Ekonomik Kriz ve Çözüm Kurultayı’nda konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Köylü bu memleketin sırtında kambur hale geldi, kendi ayakları altında duramıyor. Destekle ancak üretim yapabiliyor” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Kayseri Ekonomik Kriz ve Çözüm Kurultayı için Kayseri’ye geldi.

Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen Kayseri Ekonomik Kriz ve Çözüm Kurultay’ın moderatörlüğünü Aydınlık Gazetesi yazarı Oktay Yıldırım yaptı.

Kurultay’da konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, “Türkiye’nin zengin, akıllı,  büyük imparatorluk geleneği ve Atatürk devrimi geleneğinden gelen yüce insanlarına hitap etmenin kolaylığı içindeyim. Beni çok iyi anlayacak insanlarsınız. Bu hikaye 1980’lerde başladı. 1980’lerde Türkiye üreticisi kambur ilan edildi. Bu ekonomi getirilirken borçlanma ekonomisidir. Köylü bu memleketin sırtında kambur hale geldi, kendi ayakları altında duramıyor. Destekle ancak üretim yapabiliyor. Rekabet yok” diye konuştu.

Perinçek’in yanı sıra Türk İŞ İl Temsilcisi  KOEP-İŞ Şube Başkanı İdris Güven ile sanayici işadamı Volkan Alçı da birer konuşma yaptı.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar