-reklam-

Kaçak Kozmetik ürünü operasyonu

Haber: Hülya Deniz/ Kayseri polisi tuhafiye giyim mağazası ve kozmetik ürünleri adı altında iş yerine yaptığı operasyonda çok sayıda kaçak kozmetik ürünü ele geçirdi. Polis, son bir haftada toplam 4 bin 500 adet kaçak kozmetik ürünleri ve elektronik eşya malzemeleri ele geçirmiş oldu.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından il merkezinde Kozmetik ürünleri ve elektronik eşya kaçakçılığı ile mücadelenin etkinliğinin artırılması ve yasa dışı ürünlerin toplum nezdinde ulaşılabilirliğinin azaltılması amacıyla Kaçakcılık Büro Amirliği çalışma yaptı.

Yapılan çalışmalarda tuhafiye giyim mağazası ve kozmetik ürünleri adı altında iş yeri olan bir eve yaptığı operasyonda kozmetik ürünleri ve elektronik kaçak eşya ele geçirerek son bir haftada toplam 4 bin 500 adet kaçak kozmetik ürünleri ve elektronik eşya malzemeleri ele geçirdi. Yapılan operasyonla 3 kişi göz altına alındı.
Konuyla ilgili olarak Kaçakcılık Büro Amirliği tarafından çalışmaların devam edeceği bildirildi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar