970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Haber: Şeref Kahraman / Muş ilinde bir okulun okuma kitabı ihtiyacı olduğu bilgisi alan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Kayseri İl Müdürlüğü harekete geçti. Sevgi evlerinde kalan çocukların hazırladığı 4 koli 120 adet kitap Muş’a gönderildi. Çocukların mutlulukları kameralar yansıdı.

Muş'ta bir okul müdürü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Kayseri İl Müdürlüğü’nü telefonla arayarak, okulunda 1.2.3.ve 4.sınıflara acil okuma kitabı ihtiyacı olduğunu söyledi.

Kayseri İl Müdürlüğü Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla birlikte 120 kitap ve 4 koli ağzı dolu oyuncak hazırlayıp Muş’taki okula gönderdi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri Kayseri İl Müdürü Nevzat Özer, “Bu anlamlı işi sevgi evlerimizdeki çocuklarımıza yaptırdık. Bir iyilik nasıl yapılır değerler üzerine inşa edilir öğrenmelerini istedik. Her iki kurumda hediyelerin alınması ve verilmesini kayda aldılar ve çok güzel bir klip ortaya çıktı” dedi.

Hem kitapları kolilere hazırlayan sevgi evlerindeki çocukların hem de Muş’ta kitapları alan mini öğrencilerin mutlulukları ve heyecanları kameraya yansıdı.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar