Azimdeniz

Size çok ama çok uzun bir köşe yazısı yazacağım!...

AzimdenizTürkiye’de ilk Cuma namazı aylar sonra bu hafta bir çok ilin meydanların da kılındı. Kayseri’de neden meydanda kılınmadı, yoksa izin mi verilmedi?

Dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir salgın süreci yaşadık. Bilim adamları ve doktorlar Koronavirüs karşısında çaresiz kaldılar. Yüzbinlerce insan bu hastalık sebebiyle hayatını kaybetti. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayat tamamen felç oldu.

AzimdenizSevgili okur, bu hafta acı haberler peş peşe geldi. Bu haftayı kısaca size özet geçmek istiyorum. 

15 Temmuz Darbe girişimi sonrası, Kayseri 12. Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı görevini yürüten Tuğgeneral Selçuk Aygün, Ağustos 2019 Yaş kararı ile, Tümgeneral rütbesine, terfi ettirildi. 2019 yılında Tümgeneral olan Selçuk Aygün, TSK nın can damarlarından, startejik önemi yüksek, Hava kuvvetleri lojistik Komutanlığı görevine getirildi.

AzimdenizTam ezan okunacak, herkes iftar saatini bekliyor, orucunu açacak...

AzimdenizGazeteci İlter Sağırsoy ile, arkadaşımızı ziyaret için, Mimar Sinan mahallesine gittik. Dönerken, yolda durup, o muhteşem doğayı seyretmek istedik.
Gerçekten çok güzel bir manzara ve doğası var. Etrafa bakınırken, birden, donup kaldık.

AzimdenizAK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu , sayın Bakana, KAYSERİ için hızlı tren talebini yeniledi.

AzimdenizMelikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu  Kadir Mısıroğlu paylaşımı sonrası kendisi ile telefonda görüştüm ve açıklamada bulundu.

AzimdenizDevleti yönetmek için, darbelerden, darbecilerden medet ummak, ahmaklıktır. 

AzimdenizÜzülerek söylüyorum ki “Eş cinselliği” ülkemizde normalleştirilmek ve bir yaşam hakkı gibi, göstermeye çalışan, bir kitle var. 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar