-reklam-

AzimdenizFETÖ’ye karşı 17/25 Aralık sonrasında başlatılan, operasyonlar adım adım ilerlerken, hainler de boş durmadı. Tarihler 15 Temmuz 2016’yı gösterdiğinde  terör örgütü olan Fetullahçılar tarafından düğmeye basıldı ve darbe hedefli büyük kalkışma yapıldı.

AzimdenizKayseri’de 305 bin öğrenci ve 20 bin öğretmen tatile girdi.

2018-2019 yılı eğitim-öğretim hayatı sona erdi ve öğrenciler karnelerini aldı.

AzimdenizSayıştay, Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı raporunu açıkladı. Raporda birçok usulsüzlük ve yanlışlar belirtildi. Biz de gazeteci olarak bu raporun detayları ile ilgili sık sık haber yapıyoruz.

AzimdenizKayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mali durumlarını inceliyorum. Gördüklerim karşısında şaşırmamak mümkün değil.

AzimdenizAttığım bir Twit sonrası, anlaşılan Vali bey bana çok kızmış. Koruma polisi aracılığı ile beni makama davet etti. Gerçi, davet usullere çok da uygun değildi. Olsun, emir büyük yerden dedim ve makama gittim. Bana iddialarımla ilgili belge, bilgi ve dosya sordu. Kendisine bir şeyler söyledim ama çok mutlu olmuşa benzemiyordu.  Bir de kayıtlara girsin diye buradan yazayım.

Azimdeniz“Kayseri’nin önemli kurumlarının içerisinde, hala ciddi sayıda FETÖ mensubu var. Bu durum ne valiliğin, ne adliyenin, ne de toplumun umrunda değil. Bugün 12.üssün istihbarat komutanı FETÖ’den tutuklanıyorsa, herkes arkasını kollasın.”

AzimdenizResmi kurumlarda, Daire Başkanları,  İl Müdürleri,  Validen izin almadan adım atamaz hale gelmiş.  Vali Şehmuz Günaydın, Kayseri’ye geldiği günden beri adeta Kayseri bürokrasisini kilitlemiş.

AzimdenizTwitter’da son zamanlarda yeni askerlik hastagı büyük revaçta… Her açtığımda twitter’ı trend topikler arasında kesin var. Binlerce insan öyle mesajlar atıyor ki; heyecanla bu kanunu bekliyorlar.

AzimdenizBiliyorsunuz geçtiğimiz gece korkunç bir olay yaşandı. Pisliğin, mikrobun teki, asayiş şubede çalışan bir polisimize pompalı tüfek ile saldırdı.

AzimdenizGazetemizi takip edenler, gazeteciliğimiz hakkında yeterince bilgi sahibidir. Yine de, bu yazıya bazı hatırlatmalarla başlamak gerekiyor.Öncelikle bir dünya görüşüne sahibiz. Hayatımızı şekillendiren ilkelerimiz ve değerlerimiz var. Gazeteciliği de bunlardan bağımsız düşünmüyoruz. Bizim için vatan ve milleti ilgilendiren konular önemlidir. Bu konulara verdiğimiz önem için bedel ödemeyi göze alırız. Nitekim 15 Temmuz öncesi ve sonrası yayınlarımız, bu konudaki tutumumuzu net bir şekilde gösterir. Dünya görüşümüzün önemli bir yanı da, makul olan her fikre karşı kapımızın açık oluşudur. Nitekim, hem yayınladığımız haberlere, hem de köşe ayırdığımız yazarlara bakarak da, bu rahatlıkla görülebilir.

AzimdenizYenişehir Kooperatifi Başkanı Ekrem Şahin’in, milyonluk şirketlere nasıl sahip olduğunu en az benim kadar sizler de merak ediyorsunuzdur.

Yenişehir Kent Yapı Kooperatifi müteahhidi,  iş adamı Mustafa Eraslan, ticari iflas yaşadığı için müteahhitliği bırakmak zorunda kalmıştı. O dönem, kooperatifin başında, başkan olarak Ekrem Şahin vardı.  Kooperatifin yeni müteahhitlik anlaşmasını Ekrem Şahin,  perde arkasında sahibi olduğu ve yeğeni üzerine kurduğu EGS inşaat şirketi ile yaptı.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar