-reklam-

AzimdenizTwitter’da son zamanlarda yeni askerlik hastagı büyük revaçta… Her açtığımda twitter’ı trend topikler arasında kesin var. Binlerce insan öyle mesajlar atıyor ki; heyecanla bu kanunu bekliyorlar.

AzimdenizBiliyorsunuz geçtiğimiz gece korkunç bir olay yaşandı. Pisliğin, mikrobun teki, asayiş şubede çalışan bir polisimize pompalı tüfek ile saldırdı.

AzimdenizGazetemizi takip edenler, gazeteciliğimiz hakkında yeterince bilgi sahibidir. Yine de, bu yazıya bazı hatırlatmalarla başlamak gerekiyor.Öncelikle bir dünya görüşüne sahibiz. Hayatımızı şekillendiren ilkelerimiz ve değerlerimiz var. Gazeteciliği de bunlardan bağımsız düşünmüyoruz. Bizim için vatan ve milleti ilgilendiren konular önemlidir. Bu konulara verdiğimiz önem için bedel ödemeyi göze alırız. Nitekim 15 Temmuz öncesi ve sonrası yayınlarımız, bu konudaki tutumumuzu net bir şekilde gösterir. Dünya görüşümüzün önemli bir yanı da, makul olan her fikre karşı kapımızın açık oluşudur. Nitekim, hem yayınladığımız haberlere, hem de köşe ayırdığımız yazarlara bakarak da, bu rahatlıkla görülebilir.

AzimdenizYenişehir Kooperatifi Başkanı Ekrem Şahin’in, milyonluk şirketlere nasıl sahip olduğunu en az benim kadar sizler de merak ediyorsunuzdur.

Yenişehir Kent Yapı Kooperatifi müteahhidi,  iş adamı Mustafa Eraslan, ticari iflas yaşadığı için müteahhitliği bırakmak zorunda kalmıştı. O dönem, kooperatifin başında, başkan olarak Ekrem Şahin vardı.  Kooperatifin yeni müteahhitlik anlaşmasını Ekrem Şahin,  perde arkasında sahibi olduğu ve yeğeni üzerine kurduğu EGS inşaat şirketi ile yaptı.

Azimdeniz2018’de, kimi insanlar mutluluklarını, kimileride,  acı, hüzün ve kayıplarını geride bıraktı.

Hani derler ya acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geçti diye.
İşte 2018’e dönüp bakınca, insanların hatırasında tatlıdan çok acıların kaldığını görüyorum.

AzimdenizKayseri Emniyet Müdürlüğü bu sıralar çok yoğun.

15 Temmuz 2016’dan beri temizle temizle bitmeyen FETÖ operasyonlarına devam eden emniyet teşkilatımız son yaptığı operasyonda 29 asker ve 39 gaygubet evinde kaldığı tespit edilen firari siviller için iki ayrı operasyon düzenledi.

AzimdenizAK Parti, Türkiye geneli bütün illerde dün temayül yoklaması yaptı.

AzimdenizSağcı solcu dediler olmadı, alevi Sünni dediler olmadı, Kürt Türk dediler olmadı, Son oyun devrede Atatürk ilah mı değil mi? Dikkatli olmakta fayda var, bu oyun tutar.

AzimdenizDurup dururken, toplumu, kin ve nefrete sürükleyerek insanları tahrik edenlerden nefret ediyorum.

Azimdeniz Şehir Hastanesi’ndeki yaşanan problemleri haber yapmamızın ardından, sorularımıza cevap bulmak için, Kayseri il sağlık müdürü Ali Ramazan Benli ile görüştük. Benli cevapları şehir hastanesinde vermek istediğini söyleyerek bizleri davet etti.  İl sağlık müdürü Ali Ramazan Benli,  henüz namaz saati gelmemesine rağmen,  ‘cumaya gidiyoruz’ diyerek,  sorularımızdan kaçındı. ‘Konuya hakim’ diyerek, hastane başhekimine yönlendirdi.

Azimdeniz Hafta sonu Kayseri’ye gelen sayın cumhurbaşkanı, meydanda halka seslenerek, bir takım açılışlar yaptı, Mustafa Çelik’in oğlu Furkan Çelik’in düğününe katılarak,Kayseri’den ayrıldı. Her gittiği noktada, önemli sözler sarf etti.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar