-reklam-

AzimdenizDevleti sırtından vurana yol veren.

Teröristi, mutlu eden, umut veren

Milletine ihanet edenleri seven

Savcıya ne diyeyim, hâkime ne diyeyim

Kantarın topuzunu kaçıran

Themis’in, terazi ayarını bozan

Güçlüden, haksız yöneticiden yana olan

Savcıyı neyleyim, Hâkimi neyleyim

Suçluları, dışarıda gezdiren

Garibanları, cezaevinde süründüren

Hakkı, hukuku es geçen

Adaleti neyleyim, yargıyı neyleyim?

AzimdenizAğırnas kasabasındaydım… Bir duyum üzerine gittim.

Biliyorsunuz Ağırnas, değerli büyüğümüz Mimarsinan’ın doğduğu kasaba…

AzimdenizSigara…

Benzin…

Toplu Taşıma…

Su…

Doğalgaz…

Elektrik…

Ne istiyorsanız, aklınıza ne geliyorsa her şeye ‘zam’ geldi.

AzimdenizDiyarbakır, Van ve Mardin belediyelerine niye kayyum atandı?

Şehit yakınları işten çıkarılıp, terör yanlıları işe alındı.

AzimdenizBeğendiğim birkaç bakandan birisi Süleyman Soylu’dur.  Milliyetçi ruhu, vatan sevdası, mücadeleci olması ve işini severek yapmasından dolayı, Bakanlıkta başarılı olacağından şüphem yoktu. Soylu, 1 Eylül 2016 tarihinde İçişleri Bakanı olunca sevindim.  Ülkemizin üzerinde bu kadar hain ve hainlerin oyunları olmasına rağmen, gayet başarılı bir süreçte yürüttü.

AzimdenizBir türlü toparlanmak bilmeyen ekonomi, üreticiye, sanayiciye, çiftçiye dolayısı ile ülkemize ve bütün insanlarımıza ciddi zararlar vermeye devam ediyor.

AzimdenizFETÖ’ye karşı 17/25 Aralık sonrasında başlatılan, operasyonlar adım adım ilerlerken, hainler de boş durmadı. Tarihler 15 Temmuz 2016’yı gösterdiğinde  terör örgütü olan Fetullahçılar tarafından düğmeye basıldı ve darbe hedefli büyük kalkışma yapıldı.

AzimdenizKayseri’de 305 bin öğrenci ve 20 bin öğretmen tatile girdi.

2018-2019 yılı eğitim-öğretim hayatı sona erdi ve öğrenciler karnelerini aldı.

AzimdenizSayıştay, Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı raporunu açıkladı. Raporda birçok usulsüzlük ve yanlışlar belirtildi. Biz de gazeteci olarak bu raporun detayları ile ilgili sık sık haber yapıyoruz.

AzimdenizKayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mali durumlarını inceliyorum. Gördüklerim karşısında şaşırmamak mümkün değil.

AzimdenizAttığım bir Twit sonrası, anlaşılan Vali bey bana çok kızmış. Koruma polisi aracılığı ile beni makama davet etti. Gerçi, davet usullere çok da uygun değildi. Olsun, emir büyük yerden dedim ve makama gittim. Bana iddialarımla ilgili belge, bilgi ve dosya sordu. Kendisine bir şeyler söyledim ama çok mutlu olmuşa benzemiyordu.  Bir de kayıtlara girsin diye buradan yazayım.

Azimdeniz“Kayseri’nin önemli kurumlarının içerisinde, hala ciddi sayıda FETÖ mensubu var. Bu durum ne valiliğin, ne adliyenin, ne de toplumun umrunda değil. Bugün 12.üssün istihbarat komutanı FETÖ’den tutuklanıyorsa, herkes arkasını kollasın.”

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar