-reklam-

AzimdenizAK Parti, Türkiye geneli bütün illerde dün temayül yoklaması yaptı.

AzimdenizSağcı solcu dediler olmadı, alevi Sünni dediler olmadı, Kürt Türk dediler olmadı, Son oyun devrede Atatürk ilah mı değil mi? Dikkatli olmakta fayda var, bu oyun tutar.

AzimdenizDurup dururken, toplumu, kin ve nefrete sürükleyerek insanları tahrik edenlerden nefret ediyorum.

Azimdeniz Şehir Hastanesi’ndeki yaşanan problemleri haber yapmamızın ardından, sorularımıza cevap bulmak için, Kayseri il sağlık müdürü Ali Ramazan Benli ile görüştük. Benli cevapları şehir hastanesinde vermek istediğini söyleyerek bizleri davet etti.  İl sağlık müdürü Ali Ramazan Benli,  henüz namaz saati gelmemesine rağmen,  ‘cumaya gidiyoruz’ diyerek,  sorularımızdan kaçındı. ‘Konuya hakim’ diyerek, hastane başhekimine yönlendirdi.

Azimdeniz Hafta sonu Kayseri’ye gelen sayın cumhurbaşkanı, meydanda halka seslenerek, bir takım açılışlar yaptı, Mustafa Çelik’in oğlu Furkan Çelik’in düğününe katılarak,Kayseri’den ayrıldı. Her gittiği noktada, önemli sözler sarf etti.

AzimdenizOkuyucularımızın görüşleri, düşünceleri, eleştirileri bizler için çok değerlidir.

AzimdenizDünkü Kayseri’deki son durumu anlatan köşe yazıma yeniden devam etmek istiyorum.

AzimdenizBir süre tatil yapıp tekrar işimizin başına geçtik. Tabi ki tatilde boş durmadık, sizlere yine canlı yayınlar yaparak Türkiye’nin doğal güzelliklerini izlettik.

AzimdenizYerel yönetimlerden sorumlu, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin belediyecilik konusunda çok fazla tecrübesi var. Başkan adaylarını belirlerken hata yapmayacağı kanısındayım.

AzimdenizHer zaman söylemişimdir. Adliye’ye girip oradan bir şekilde kurtulan FETÖ zanlıları kaldığı yerden örgüt çalışmalarına devam ediyor,

AzimdenizTakımların başarısında paranın elbette çok önemi vardır. Ama esas önemli olan tribün desteğidir. Şehirde yaşayan herkesin Kayserispor’u statlarda maç izleyerek desteklemesi gerekir.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar