-reklam-

Vay babam vay…

Azim Deniz

Azimdenizİstikbal Mobilya Kayserispor’un beklenen olağanüstü genel kurul günü geldi çattı ama genel kurula kimse gelmediği için, bir hafta sonraya ertelendi.

 

Biliyorsunuz MHP milletvekilimiz Baki Ersoy, bayağı bu konunun üzerinde duruyor…

Şeffaflık konusu…

Açın defterleri, şeffaf şekilde kimden ne kadar borç kaldıysa açıklayın diyor…

Ve iyi de yapıyor, hem de çok iyi yapıyor…

Öyle iddialar var ki sormayın gitsin…

Kulisten gelen bileğilere göre, Kayserispor’da ciddi yolsuzluklar tespit edilmiş. Al gülüm ver gülüm, Bu seferki bomba, ayarı bozulmuş saatli bomba. Ne zaman nerede patlayacak bilinmez.

Kayserispor’un neredeyse borcunun 100 milyona yakını bulut sistemine kaydolmuş. Üçe al, beş yaz. Beşe sat, üç yaz. Farklar kimin cebinde? Hayali danışmanlık şirketleri ve aktarılan milyon eurolar.

Vay babam vay.

FETÖ’nün dönüm noktası, nasıl 17/25 Aralık ise Kayserispor’un dönüm noktası da muhasebesinde çıkan, çakma yangındır. Muhasebe incelemesinde o günlere kadar inilmelidir. Yangına, ne Kayserililer ne de Kayserispor taraftarı inanmamıştır.

Başkan Berna Gözbaşı da personelin yüzde 90’ınını, alt yapı ekibinin tamamını, yönetimin yarıdan fazlasını değiştirmezse, pislik Bumerang gibi kendisine döner.

Umarım şehrimizin değeri, markası Kayserispor’umuz bu zorlu süreçten en az zararla çıkar ve ligde de alacağı başarılar ile kümede kalır…

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar