Azim Deniz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Azimdenizİflas eşiğindeki şirketler, büyük paralar karşılığında konkordato İLAN ETMEYE ÇALIŞIYORLAR.

 

Konkordato talepleri gerçekleşince, iflas etmek üzere olan firmalar, mal kaçırarak alacaklıları, ciddi manada mağdur ediyorlar. İşte büyük paralar karşılığında, sahte evraklarla bu organizasyonu, sağlayan ekibe ‘Konkordato çetesi’ diyoruz.

Geçtiğimiz günlerde, Konkordato çetesi başlıklı bir haber yapmıştık. Haberimizde hak etmediği halde,  Bedir ve Bedirhan Nakliyat’a KONKORDOTA alabilmek için sahte evrakları, mali raporlara yansıtan bir çete vardı. Bu çete mali raporlara sahte alacak senetleri koyarak, iflas eşiğindeki Bedirhan ve Bedir Nakliyat’a konkordatoalmaya çalıştılar.

Haberlerimiz sonrasında, ilgili mahkeme gereğini yaptı. Firmanın KONKORDATO başvurusunu red ederek, dava dosyasına sahte senet sunan şirket sorumluları hakkında mahkeme heyeti, Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Bedir ve Bedir Nakliyat’ın mali operasyonunu, Serkan Önder Dinç yaptı. Rapor incelemesini yapan bağımsız denetçi şirket ise yine Serkan Önder Dinç’in ortak olduğu şirket idi. Bedir ve Bedirhan şirketlerinin Konkordato davasını ve hukuk işlemlerini yürüten ise Dinç Hukuk Bürosu çalışanları FETÖ’cü avukat Mehmet Dinç ve Ela Dinç’tir.

Şimdi ilgililere soruyorum…

Peki, bilerek sahteciliğe ortak olup, mahkemeyi yanıltan bu şahıslara savcılık tarafından evrakta sahtecilik suçundan, mahkemeyi yanıltmaya çalışmaktan, soruşturma açıldı mı?  Önemsiz konularda,sudan sebeplerle, avukatlara soruşturma açan, Kayseri Barosu,FETÖ’cü Mehmet ve Ela Dinç’e soruşturma açtı mı? Sayın Cavit Dursun kamuoyunu bu konuda bilgilendirmeli.

Son olarak, FETÖ’cü Av. Mehmet Dinç, dışarıdaki muhabbetlerinde ‘Azim Deniz, beni yazmaya devam etsin, reklamım oluyor, müşterilerim artıyor’ demiş.

EEE FETÖ’cü Dinç, sana da, müşterilerine de HİZMETiniz de başarılar!

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar