970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Azim Deniz

AzimdenizÖncelikle tüm okuyucularımıza koronasız günler dileriz...

 

Biliyorsunuz virüs nedeniyle tedbirler en üst seviyede. Bizler de gazetemizi bir süreliğine haftalık baskı yapıp, 7 gün 24 saat internet sitemizden sizlere haberlerimizi ulaştırıyoruz. 

Değerli arkadaşlar sosyal medyada paylaştığım iki kullanıcı tarafından haber sitemize saldırı olmuştur. Saldırganlar etkisiz hale getirilmiştir.  Kısa sürede olsa, haber  sitemizde yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz.

Sevgili takipçilerim,  değerli okuyucularımız bazı çekemez,  yada karın ağrısı olanlar, yaptığım her haberin altına, yalan haber yazıyor. Tabi olay bizden sonra başka kanallarda çalınca o yazanların sesi kesiliyor. Bizde eksik haber olur, yalan haber olmaz. 

İlk haberi Her zaman Azim Deniz, Deniz Postası medya grubundan duyabilirsiniz. Azim Deniz ve Deniz Postadı ve Kayseri Deniz Postası Gazeresi Facebook, Twitter ,  Instagram hesaplarını takip etmeye devam edin. Etmeyenlere tavsiye edin. 

Hepinize selamlar, sizleri seviyoruz...

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar