-reklam-

SerefKahraman“KADAVRADAN ORGAN NAKLİ İLE HAYATA DÖNÜŞ…

Bir anne ve minik yürekli oğlunun zaferi var bu satırlarda… Uykusuz geceler var bu satırlarda… Aralıksız iki sene geçirilen 222 No’lu hastane odası var bu satırlarda… Kızını aynı hastalıktan kaybeden bir annenin aynı acıları oğlunda da yaşamamak için verdiği mücadele var bu satırlarda… Umut, azim ve kansere karşı zafer var bu satırlarda…

SerefKahramanGamze Özçelik, geçtiğimiz günlerde tesettüre girdi. Kapalı veya saçının açık olması kimseyi ilgilendirmez, kendi tercihidir. Ne kapalı, ne de açık olan hiçbir kadınımıza küçücük saygısızlık kabul edilemez.

SerefKahramanTürkiye Cumhuriyeti kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü dünyaya getiren kadın…

Hani hepimizin hafızalarına mıh gibi kazınan, bembeyaz bir tülbenti ve gözlüğü ile çekilen fotoğraflı kadın…

SerefKahramanKentimizde geçtiğimiz gün işsiz olduğunu ve çaresiz kaldığını söyleyen bir kişi meydanda 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

SerefKahraman“Ağır Ceza Mahkemesi’ndeyiz…

Çocuk tontiş mi tontiş..

 Daha 10 yaşında… Küçücük bir erkek çocuğu…

Yanakları al al, tombuldan bir çocuk…

Mahkemede mağdur koltuğunda oturuyor, yanında annesi ile bir pedagog…

SerefKahramanBugün 8 Ocak 2019…

Aslında sabah çok fazla kar yağışı yoktu. Evimizin prensesi, canım kız kardeşim yani senin annen Makbule bir gün önceden doktor kontrolüne gittiğinde, artık bebeğin zamanının geldiğini söyleyerek 8 Ocak’ta doğum yapabileceğini söylemiş.

SerefKahramanBiz tarihimizi merak etmek yerine, sadece onu okullarda bir ödev ve ders olarak gördüğümüz için tarih kitaplarındaki konuları ezber yapıp, dersi geçme derdindeydik.

SerefKahramanOrta Asya'dan Moğolların zulmünden kurtulmak için Anadolu topraklarına sığınan insanlarımıza ensar olmuşuz. Bundan 150 sene öncesinden itibaren Balkanlar'da yine zalimlerin zulmünden kurtulmak için gelen Balkanlı kardeşlerimize Anadolu olarak bağrını açmış ensar olmuşuz. Kafkaslardan kopup gelen kardeşlerimize ensar olmuşuz.

SerefKahramanTarih 8 Kasım 2017… Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda, 2016 yılında DEAŞ terör örgütüne muhalif olan kardeşini başından vurarak infaz eden DEAŞ terör örgütü üyesi ile birlikte 4 kişi gözaltına alındı. 

SerefKahramanKayseri’de 1 yılda neler yapmışız diye hem gözden geçirmek hem de bir derleme haber yapmak için bilgisayarın başına geçtim.

Neler yapmışız neler?

Daha doğrusu Kayseri’de neler olmuş neler?

SerefKahraman“Tüm Mehmetçiklerimize; Türkiye sizinle gurur duyuyor diyerek başlamak istiyorum sözlerime… Tek yapabileceğim dua etmek… Umarım Yüce Allah katında dualarımı kabul eder. Cennet kokusu sizler tüm düşmanlarımızı yok edeceksiniz inşallah…”

SerefKahramanÖnce o kara güne gidelim…

17 Aralık 2016…

Talas yolunda otobüs durağında kalleş, hain, köpek PKK çarşı iznine giden savunmasız kahraman komandolarımıza bombalı saldırı düzenledi. 15 askerimiz şehit, 54 askerimiz gazi oldu.

O günü, o noktayı, o anı unutmamız imkânsız, unutursak da kanımız kurusun.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar