-reklam-

SerefKahramanSosyal medyada bir video paylaşılıyor. Yine Kayseri’yi karalama kampanyası yürütülüyor gibi. At kesenler suçüstü yakalanmış. Birkaç video var, araştırdık, soruşturduk, bu video nerede çekildi diye.

SerefKahramanGeçtiğimiz hafta bir muhabir arkadaşımız bir haber yaptı. Haber kadınlarımız ile ilgiliydi. Kayseri Kadınlar Derneği bir kahvaltı tertipleyip, şehrin iş kadınları, SÖZ SAHİBİ kadınları toplanıp kadına şiddet konusunu, kadının toplumdaki yerini konuşmuşlar.

SerefKahramanHer doğum günü zamanı böyle olur.

Önce insanı bir heyecan kaplar, o özel gün yaklaştıkça kimin hatırlayacağı, kimin hatırlamayacağı telaşı yaşanır.

SerefKahraman“Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.” M. Kemal Atatürk…

SerefKahramanTarih…

Aslında çocukluktan beri biraz da ezber konusu olduğu için çok sevilen bir ders olmamıştı.

SerefKahramanOkuduğum kitapları sürekli köşe yazılarımda da yorumlamaya gayret ediyorum. Hem tavsiyelerde bulunuyor hem de eleştiri ya da beğenilerimi sunuyorum.

SerefKahramanNamaz…

Yolda koymaz…

Evet, miraç gecesi beş vakit farz olan namaz biz Müslümanların yoludur…

SerefKahramanGazeteci soruyor:

-‘Neden Öldürdün?’

-"Namusum için yaptım, çok pişmanım" diye cevaplıyor katil koca…

SerefKahramanFilmi geçen hafta izledim, bugün oldu hala etkisinden kurtulamadım. Hatta bir kez daha izlemeyi bile düşünüyorum.

SerefKahramanPolis olan eşinden ayrılmak istedi, olumsuz cevabı alınca sevgili yaptı, sevgilisi ile plan kurup polis olan eşini öldürtmek ve kaza süsü vermek istedi.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar