-reklam-

SerefKahramanBir kez daha yazıyorum…

Dersim değil, Tunceli...

Anladınız mı?

Anlamadınız mı?

Bir daha yazıyorum…

Dersim değil, Tunceli...

SerefKahramanSenaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı, baş rollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Necip Memili, Şebnem Bozoklu, Müjde Ar, İbrahim Selim, Fırat Topkurur'un paylaştıkları gerilim ve suç dizisi Şahsiyet biliyorsunuz bir internet dizisiydi.

SerefKahramanAğır Ceza’dayız yine...

Hani suçlar kadar cezaların da ağır olduğu duruşma salonlarından birindeyiz…

İğrenç ötesi, kan dondurucu, insanın nefesini kesen, buz gibi ölü bir beden gibi tir tir titreten bir dava ile daha karşılaştım.

SerefKahramanKayseri’nin yeni nesil dijital televizyonu Deniz Postası TV sokak röportajlarında gündemin nabzını tutuyor.

Halka mikrofon uzatarak gündemi değerlendiriyoruz.

SerefKahramanKayseri’mizde 15 Temmuz’dan sonra emniyet mensubumuz binlerce operasyon yaptı, 2 yıl geçmesine rağmen hala operasyonlar sürüyor.

SerefKahramanAğır Ceza Mahkemesi’nde ‘silahla yağma’ davası vardı.

Merakla izlemeye başladım. Sanık tutuksuz, genç bir çocuk…

Mağdur tarafta bir kadın, bir anne…

Kısacası mağdur anne, sanık oğul…

SerefKahramanSorun yok... Fotoğrafa bakıp yere diz çökmüş bu iki kadın ne yapıyor? diye merak etmeyin... İlk görüşte bir sorun var gibi duruyor ancak sadece dilekçe yazmaya çalışıyorlar... Tek sorun; Kayseri Adliyesi’nde dilekçe yazacak yer yok...

SerefKahramanDeğerli yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın ‘Tarihin İzinde’ adlı kitabında aynen şöyle bir cümle geçiyor: “Türkler tarihçi bir millet değil, Tarihi olmak tarihçi olmak demek değildir.”

SerefKahramanİşsizliğin çözüldüğü…

İş cinayetlerinin son bulduğu…

Yoksulluk ve gelir dağılımındaki eşitsizliğin düzeltildiği…

SerefKahramanBir insan ancak bu kadar ölebilirdi...

Bu kadar çok canı yanabilirdi...
Bir hatası yüzünden önce tüm mal varlığını, sonra babasını kaybetti...

SerefKahramanDeğerli bir mahkeme başkanımın çok güzel bir sözü vardır: ‘Bu ülkede sadece asker olarak vatan sevilmez. Herkes işini güzel ve iyi yapsa şehit de gelmez’ diye…

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar