-reklam-

ilhanTabi bu yazacaklarım bir rivayet. M.Ö. 338. yıllardan bahsediliyor.

Sosyal medyada bu tür paylaşımlar çok dikkatimi çekiyor. Aslında okumayı da seviyorum.

Bugün size Büyük İskender’in rivayetlerinden bahsedeceğim.

ilhanKalleşçe vurdular çünkü Türk'ün karşısına asla çıkamadılar. Kayseri'de çarşı iznine çıkan savunmasız, masum mehmetçiklerimize yapılan kalleş saldırının ardından tam iki yıl geçti.

ilhanSen 29 yıldır bu ülke için mücadele ver...

Ülkeni ABD, Almanya gibi ülkelerde temsil et...

Tüm halkı kucakla...

Sonra bir trafik polis memuru gelsin 'atamasını yapmıyorsun' diye seni makam odasında şehit etsin...

ilhanBu sezon bir taraftan ekonomik sıkıntılar ile boğuşan, bir taraftan da bu sıkıntılar yüzünden başarısız bir sezon geçiren Süper Lig’deki tek temsilcimiz Kayserispor’da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

ilhanBugün bir haber geçtik. Konut sektörünün ünlü ve dev bir konut şirketinin sahibi ve yönetim kurulunun dolandırıcılık suçundan tutuklandığını yazdık.

ilhanPKK’nın kadına terörü doğrudur. Sosyal paylaşım sitesi twitter’da TT denilen en çok konuşulanlar arasında yer alan konulardan birisi buydu.

ilhanAslında uzun uzadıya bir köşe yazacaktım.

Şu son zamanlarda moda olan ülkemizin kurucusu Türkiye Cumhuriyeti Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret edenlere ilişkin…

ilhanİstediğiniz kadar varlıklı olun, insanoğlu bir muhteşem varlık olmasının yanı sıra aciz bir varlıktır da… Sizlere çaresizliğin en güzel örneği olan bir hikaye anlatacağım.

ilhanNeymar… Brezilyalı dünya yıldızı Paris Saint German takımında oynayan bir futbolcu…

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar