Kayseri Şehir Hastanesi açıldı açılmasına ama… - Kayseri Deniz Postası

İlhan Deniz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

ilhanKayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik, hastanenin açıldığı tarihten bugüne kadar 120 bin hastayı ağırladıklarını, 986 ameliyat gerçekleştirdiklerini söyledi. Yaklaşık 4 bin hastanın yatış yaptığını sözlerine ekleyen Çelik, şehir hastanelerinde herhangi bir ücretin söz konusu olmadığını aktardı.

 

Ancak hastane ile ilgili çok sayıda aldığımız eleştiri ve yorumları sizlerle paylaşmak istiyorum. Yetkililer vatandaşların sorunlarına belki bir çözüm yolu bulur.

**Doktorlar iyi ve gayet ilgili. Ancak her şeye sıra istenmesi çok sinir bozucu. Her seferinde 20-30 kişi beklemek zorunda kalıyorsunuz. Tahlil sonuçları ise tam bir fiyasko. 7-8 saatte bir sonucu zor aldık. İnşallah düzelir. Ama tam faaliyete qeçmeden, devlet hastanesini taşımak yanlış olmuş. Onca insan mağdur oluyor. Herkese acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun.

** Dün çocuk acile gittik. Bin pişman olduk kalabalıktan nefes alınmıyor. Sıralama sistemi yok. Herkes kafasına göre girip çıkıyor. Tam teşkilatlı olmamış.

**Hastanede hemşireler insanı kopek gibi azarlıyor. Bina güzel ama çalışanlar insan olmalı.. Almanya’da 40 yıl kaldım hiçbir hemşire-doktor beni azarlamadı. Bizimkiler maşallah! Azrail gibi..

** Tamamen görsele yatırım yapılmış alt yapısı yok bildiğiniz eziyet ediyorlar.

Halkın sesini, isyanını duyun lütfen…

Böylesi güzel bir hastane böyle açılmamalıydı…

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım