KADİR HAS’TA ŞÖLEN - Kayseri Deniz Postası

İlhan Deniz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

ilhanKayserispor’un muhteşem açılışından bahsedeceğim size biraz. Sevgili okur, Erol Bedir başkan harika bir soluk getirdi Kayseri sporuna. Daha önce alışık olmadığımız ama alkışladığımız hareketler geliyor. Başkan Bedir sezon açılışını öyle bir yaptı ki 4 büyüklere bile parmak ısırttı. Helal olsun.

 

Tabii sadece bununla sınırlı değil, aynı zamanda insanlığı, düşünceli davranması hep takdir toplar. Biliyorsunuz çok üzücü, hepimizi kahreden bir olay yaşandı geçtiğimiz gün. 11 aylık bir bebek ve annesini kahpe terör örgütünün saldırısında kaybettik. Ailesi Sivaslı fakat Kayseri’de yaşıyorlar. Başkan Bedir, bizzat soruyor, konuşuyor, ‘sezon açılışı yapacaktık ama bu durumda yapamayız, yapmayacağız.’ Diyor. Şehitlerimizin eşi ve babası, gerekirse kendinin de geleceğini, onları sevindirmek istemediğini söylüyor.

Geçtiğimiz akşam yapılan törene, şehitlerimizin eşi ve babası da katıldı. Bu tören dosta düşmana karşı başımızın dik olduğunu gösterdi.

Futbolcularda üzerinde Şehitlerimizin fotoğrafının olduğu tişörtlerle çıktılar sahneye. Bunlarda gurur verici.

Ardından şarkıcı Bengü ve Kenan Doğulu Kayserililere unutulmaz anlar yaşattı. Muhteşem bir konsere imza attılar.

Ben bu vesile ile Kayserispor yönetimini tebrik ediyorum. Güzel bir iş çıkarttılar.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım