PKK’nın kadına terörü… - Kayseri Deniz Postası

İlhan Deniz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

ilhanPKK’nın kadına terörü doğrudur. Sosyal paylaşım sitesi twitter’da TT denilen en çok konuşulanlar arasında yer alan konulardan birisi buydu.

 

PKK’nın kadına terörü…

Aslında sadece kadına değil, tüm insanlığa işlediği bir terör var bu kalleşlerin…

Hiçbir zaman karşınıza geçip savaşamazlar, hep arkanızdan kalleşçe, haince saldırırlar.

Tabi büyük Türkiye Cumhuriyeti kökünü kazımaya yemin etti PKK’nın…

Artık sonları da yakın.

Gelelim, lanet örgütün kadınlara olan terörüne… On yıllardır maddi manevi ülkemizi zarara uğratan terör örgütü PKK, zorla dağa çıkardığı kadınlara türlü eziyetler ediyor.

Örgüt içinde kadın militanlar, yine örgüt üyeleri ve yöneticileri tarafından taciz ediliyor, tecavüze uğruyor. Kadın militanlara yönelik sistemli şiddet olayları yaşanıyor ve kadın militanlar infaz ediliyor. Örgüt tüm bu olayları örtbas ediyor. Hamile kalanların çocuklarını ya Avrupa'da satıyorlar ya da örgüt için militan olarak yetiştiriyorlar.

‘#PKK’nın kadına terörü’ hastagı ile örgüte katılan kadınlara yapılan zulüm, o kadınların ağzından çıkan ifadeler yer alıyor.

Sosyal medyaya girip o ifadeleri okumanızı tavsiye ediyorum.

Allah'ın laneti, teröristlerin ve onları destekleyenlerin hatta onlara karşı gönlünde en küçük muhabbeti olanların üzerine olsun.

Tarihin görüp görebileceği en kahpe örgütün adıdır PKK!

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım