Top yekun birlik olmalıyız - Kayseri Deniz Postası

İlhan Deniz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

ilhanBu sezon bir taraftan ekonomik sıkıntılar ile boğuşan, bir taraftan da bu sıkıntılar yüzünden başarısız bir sezon geçiren Süper Lig’deki tek temsilcimiz Kayserispor’da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

 

Önce yönetim parasızlık yüzünden seçimli olağan genel kurul kararı aldı. Kayserispor’a sahip çıkmaları için Kayseri’ye seslenen başkan sesini duyurdu ve büyüklerin de araya girmesi ile yeniden başkanlığa devam etti. Sonra başarısızlıklar devam etti. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, alınan son Trabzonspor yenilgisi ile istifa etti.

Ligin ilk yarısının bitmesine 3 hafta var. Geride kalan 14 haftada sadece 3 galibiyet alabilen sarı kırmızılı temsilcimiz şuan 17. sırada yer alıyor. Kadro bakımından diğer takımlara göre daha iyi olan ancak bunu maçlarda sonuca yansıtamayan Kayserispor’un üzerindeki kara bulutların bir an önce kaybolması için şehir olarak top yekun birlik olmalıyız.

Eğer Kayserispor da küme düşerse süper ligde başka takımımız kalmayacağını sanırım herkes çok iyi bir şekilde biliyor.

İkinci yarı öncesi şu 3 maçta güzel sonuçlar alarak ligin ilk yarısını moralli kapatmalıyız.

Bu arada Sağlam’dan boşalan teknik patron koltuğuna Hikmet Karaman getirildi.

Ayağının tozu ile açıklamalar yapan Hikmet Karaman: "Uzun yıllar sonra tekrar Kayseri'ye geldiğim için çok mutluyum. İnşallah hep birlikte camiaya olarak Kayserispor'un hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

Hadi inşallah…

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım