Kinimizi diri tutuyoruz - Kayseri Deniz Postası

İlhan Deniz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

ilhanKalleşçe vurdular çünkü Türk'ün karşısına asla çıkamadılar. Kayseri'de çarşı iznine çıkan savunmasız, masum mehmetçiklerimize yapılan kalleş saldırının ardından tam iki yıl geçti.

 

Unutanın kanı kurusun diyerek sözlerime başlıyorum.

Önce hainlere birkaç lafım olacak. Kayseri böyle bir ihanet görmedi, böyle bir kalleşliği şehrin ortasında yaşamadı. Biz bugünü hiçbir zaman unutmayacağız.

Kalleşçe vurursunuz tabi ki. Türk’ün karşısına asla çıkamazsınız, çıkamayacaksınız. Ve bunun hesabını devletimiz tek bir terörist kalmayana dek soracak.

Bu memleketin itini bitireceğiz ama sizler yiğitlerimizi bitiremeyeceksiniz.

Halkımıza da iki kelamım olacak. Şehitler ölünce değil, unutulunca ölüyormuş. Öyle sosyal medya hesaplarınızdan 2 yıl önceki fotoğrafları alıp, ‘unutmadık’ demek ile şehitlerimizi anmış olmuyorsunuz.

O saldırının yapıldığı anıt durakta 150 kişi şehitlerimizi anmış, çoğu da şehir dışından gelen vatanseverler ve şehit aileleri ile gazilerimizmiş. Kayseri halkı neredeydi acaba, çok merak ediyorum.

Ey terör seviciler, ey teröristler, ey kalleşler. Biz ne şehitlerimizi, ne gazilerimizi ne de bu yapılan ihaneti Kayseri olarak ömrümüz boyunca unutmayacağız.

Kin Yuttuk Kan Kusturacağız.

Çarşı iznine çıkan silahsız Mehmetçiklerimizin kahpece Şehit edilişinin yıl dönümünde Aziz Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım