Su Uyur, Düşman Uyumaz - Kayseri Deniz Postası

İlhan Deniz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

ilhanTarih 15 TEMMUZ 2016 günü

Dışarıdaki düşmanların ve içerdeki işbirlikçi hainlerin planları uzun zaman önce başlamış devletimizin en önemli kurumlarının stratejik noktalarına  kendi hain emellerine hizmet edecek  piyonlarını yerleştirmiş  ve planları dahilinde  ülke genelinde hücresel yapılanma ile içimize girmiş bütün sinir uçlarımıza kadar  sızma yapmışlar.  Ne imiş güya  Türkiye Cumhuriyeti’ni ele geçireceklermiş…. Hösstt Lannn .

 17/25 Aralık sürecinde sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayip ERDOĞAN’ın bu hain  yapılanmayı deşifre ederek adını koymuş fetullahçı silahlı terör örgütü olarak adını belirlemiştir.

FETÖ terör örgütünün  en önemli hücresel yapılanma esnasında izlediği yol ise  din ve ticaret istismarı ile kendilerine hain piyonlar toplamak ve vakti gelince hain emellerini gerçekleştirerek  ülkeyi ele geçirecekler miş.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip ERDOĞAN’ın talimatı ile FETÖ terör örgütüne karşı mücadele başlamıştır.

Köşeye sıkışmaya başlayan hain FETÖ terör örgütü  açığa çıkma korkusu ile bütün hücrelerini harekete geçirerek  hain planlarını gerçekleştirmek üzere Tarih 15 TEMMUZ 2016 günü darbe yapmaya kalkışmışlardır.

Sayın Binali Yıldırım Milletimeze  bunun bir darbe kalkışması olduğunu her ne olursa olsun ucunda ölüm de olsa bastırılacağını söylemiştir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip ERDOĞAN’ın halkı meydanlara davet etmesiyle  vatan, bayrak , devlet sevdalısı  Türk Milleti sokaklara inerek bu hainlere geçit vermemiş  ve karşı müdahale ile bu hainler  püskürtülmüş, darbe girişimleri sadece kalkışmada kalmış, hain emellerine ulaşamadan derdest edilmişlerdir.

Evet o kara gece   Bedelini bazıları şehit olarak, bazıları ise  gazi olarak Türk Milletinin vatan, bayrak, devlet sevdalısı evlatları  ödemiş ve kapkara geceyi, 15 TEMMUZ  demokrasi  birlik beraberlik ve şehitleri anma günü ilan etmişleridir.

Darbe Kalkışmasının 3. Yıl dönümüne günler kala yani 12 Temmuz 2019 günü Gazeteci Azim Deniz ve Şeref Kahraman’ın verdikleri haberde Emniyet güçlerinin teknik takip sonucu FETÖ terör örgütüne karşı yapılan operasyonda göz altına alınanlar ve edinilen deliller eşliğinde  bu  hain örgüte bağlı  hala açığa çıkmamış  örgüt üyeleri hücreleri var  ve bunlar boş durmuyor, hala yeniden yapılanma içerisindeler.  Biz de milletçe boş durmayacağız, hep uyanık olacağız. Özellikle din istismarcılarına fırsat vermeyeceğiz.

Ne demişler; SU UYUR, DÜŞMAN UYUMAZ.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım