İyi Bir Başlangıç Yarı Yarıya Başarı Demektir - Kayseri Deniz Postası

Gürsel Atasü
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

atasuBazen insan hayatında bazı dokunuşlar yapmak ister.

 

Bu dokunuşlar hissi duygularınızı da olabilir iş yaşamınızda bazı düzeltmeler de olabilir. Davranışlarınızdaki  eksilerden kurtulmak adına kendi hayatınıza yön vermekle de olur.

Hayatınızda olumsuz şeyler yaşamış olabilirsiniz. Bu demek değildir ki hep o olumsuzluk içinde kalacaksınız. Mutlaka her başlangıç aynı olacak değildir. yapmış olduğunuz iyi bir başlangıçla geçmişteki yaşadığınız onca olumsuzluklara elveda diyebilir bu şansı kendinize sunabilirsiniz. Yani başlangıçlara adım atabilirsiniz. Adım atıp atmamak da size kalmış. Korkarak bir şeylere yaklaşırsanız korkunun ecele faydası yok hesabından. Korkarak adım atılmaz adımlarınızı cesurca atın. Olumlu düşünce ile olumlu şeyleri üzerlerine çekerler. Asla karamsar insanlar gibi olmayın ve acabalarla yaşamayın. Yaşayacağınız şeyleri yaşamaya bakın yoksa bilmeden hayatınızı kendi elinizle karartabilirsiniz. Olacağa çare yoktur. Başa bir şeyler gelecekse gelir, bunu ne siz ne de bir başkaları engelleyebilir.

Bazı insanlar görürsünüz hayatları hep başarı öyküleri ile doludur. Siz sanırsınız ki bu insanlar hiç başarısız olmamıştır. Bütün kapılar onlara kolayca açılmış sanırsınız ama hayır hepsi de inişler çıkışlar yaşayarak, tecrübeler elde ederek istedikleri doruklara öyle ulaşmışlardır. Eğer bu insanlar daha ilk başarısızlıklarında pes etselerdi bu başarıları elde edebilirler miydi?

Her yeni adım, her yeni başlangıç ve iyi bir başlangıç sizi başarılı kılacaktır emin olun.

Saygı ve sevgilerimle...

 

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım