-reklam-

bayramdalmazHep sürekli dert yandığım bir konu vardı.

Camilerimizde o pis kokular ve cuma namazlarında cemaatin tavırları...

bayramdalmaz**Kanada'da Stephanie Lee Favel isimli kadın, tren istasyonundaki yaşlı bir kadını raylara itti. Suçunu kabul eden kadına 5 yıl hapis cezası verildi.

bayramdalmazNamaz yolda koymaz, hele hele sabah namazı ruhuna işler insanın… Öyle güzel bir duygudur ki sabah namazı nefes aldığını o an anlarsın. İşlerin bereketli, günün nurlu geçer.

bayramdalmazTürkiye'nin en büyük metropolü İstanbul'da yenilenen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri de bittiğine göre artık önümüze bakma zamanıdır.

bayramdalmazSon 45 günde şehit düşen Mehmetçiklerimiz.

Unutuldular,

Ve bu ülkede onları şehit eden kalleş, hain, kahpe silahlı terör örgütü PKK’nın bebek katili elebaşı Abdullah Öcalan’a “yerli ve milli” diyen alçaklar var.

bayramdalmaz16 yaşında evlenirse 'istismar/çocuk gelin/geri kafalılık' ama 16 yaşında yarı çıplak dans eder ve sevgilisi olursa 'modernizm/sanat/ileri görüşlülük' oluyor.

Öyle mi!

bayramdalmaz‘Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'e ait olduğu düşünülen ayakkabı ile kemik parçalarının bulunduğu bölgedeki diğer vücut parçalarının bulunması için yürütülen çalışmalar hala devam ediyor.’

bayramdalmazNe büyük bahtiyarlıktır ki orucu, kötülüğe karşı kalkan edindik. Gecenin karanlığını sahurlarımızla, namazlarımızla aydınlattık. 

bayramdalmazMalum Ramazan ayını yarıladık artık daha hızlı geçiyor bu mübarek ay… Dışarıda geçmişe göre Ramazan havasını son yıllarda tadamıyorum. Acaba Osmanlı’da Ramazan nasılmış diye biraz araştırdım.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar