Bayram Dalmaz
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Bayramdalmaz

Vatan Şaşmaz cinayeti Ülke gündemini sarstı. Şimdiye kadar Vatan Şaşmaz hakkında en ufak kötü bir haber okumadık, duymadık… Şimdi o bir cinayete kurban gitti. Katili de intihar etti.

Olayın sır perdesi hala aralanmadı. Haklarında o kadar çok şey söyleniyor ki kafalar allak bullak. Ama benim inandığım bir gerçek var, Vatan Şaşmaz gerçekten iyi bir insandı.

Şimdi doğmamış çocuğu Vatan Şaşmaz’ı dizilerini izleyerek, fotoğraflarına bakarak tanıyacak. Bu işte bence olayın en acı tablosu. Bu çocuk onu hak etti mi? Hayır… Bu doğmamış bebeğe bunu reva görenlere yazık.

Bu nasıl takıntılı bir aşktır?

Bu aşk değil. Aşk yanında olmasa bile onun mutlu olduğunu bilip bununla yetinmektir. Koşulsuz, şartsız sevmektir. (yine yanında olmasa bile). Zaten araya bir şart koyarsanız o ticaret olur, aşk olmaz. İzin vermemiş bu kadın anladığım kadarıyla Vatan Şaşmaz’ın yuvasında mutu olmasına. Belki de Vatan Şaşmaz böyle bir olayın vuku bulacağını düşünerek ya da fark ederek, gönül ilişkisi ya da değil görüşmeye devam etti. Nedeni, çevresine zarar gelmemesi olabilir.

Şimdi mezarda çocuğunu, eşini arkasında bıraktı. Böyle aşk olmaz. Bunun tek bir tanımı var hastalık…

Henüz sır perdesi aralanmış değil. Bizim yazıp çizdiklerimiz tahmin. Önümüzde ki günlerde gerçekler ortaya çıkacaktır. Ben Şaşmaz ailesine bu vesile ile başsağlığı diliyorum.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar