970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Semih Eriş

Semih

Bilinmeze doğru bir yol var gözlerde ve bir o kadar da merak.

Güzel duygular beslenilen, mesajlar içeren en güzel dilekleri hastaglerle ifade edebildiğimiz bir mecra var. Hepimiz biliyoruz ki sosyal medya. Gücünü iyi kullandığımız zaman etkisi yüce engin dağları aşabiliyor. Afrin operasyonunun 6. gününde görüyoruz ki sosyal medyadan peygamber ocağına yolladığımız mesajlar Mehmetçiğimizin en büyük kozu ve en büyük moral kaynakları oldu.

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra ilk defa yine beraberce  dualarımızı, desteklerimizi, birlik ve beraberlik duygularımızı beraberce Mehmet’lere iletiyoruz. Onları yansıtıyoruz kelimelerimiz de cümlelerimiz de. Onlarda biliyor biz neysek onlarda o, onlar neyse bizler de onlarız biz böyle bir milletiz. Dedim ya başta bilinmeze doğru bir yol var gözlerde Musa’ ların, Mehmet’lerin, Oğuz Kağan’ ları görebilecek miyiz diye.

Cevabı yine gözler de “beklemesinler” diyor Mehmet. Biliyoruz Mehmetçiği çünkü biz biriz onlarla yaşıyoruz. Onlarla yaşarız, hissederiz, şehit oluruz. Boşuna demiyoruz yine bir ölür bin diriliz diye. Mehmetçik mücadelesini ederken bizlere düşen görev ise daha fazla çalışmak, okumak, ülkemizi daha güzel geleceğe, taşımak. Nasıl ki yıldız ile hilal birbirinden ayrılmaz bu millette birbirinden ayrılmaz.

Hepimiz Mehmet’iz hepimiz Millet’ iz.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar