-reklam-

Baklavacı ve o çocuk…

Abdullah Alpay

apoalpayyy13 yaşında bir çocuk baklava çaldığı için ters kelepçe ile mahkemeye gittiği fotoğrafları hafızalarınıza kazınmıştır.

 

Bu fotoğrafı bilenler bilir, o yüzden o anları bir kenarda tutun..

Günümüze gelelim…

Pendik’te emniyet şeridindeki bir maganda, kendisine yol vermeyen aracın önünü kesti. İçinde hamile kadının bulunduğu otomobili tekmeleyip aynasını kırdı.

Yaşadıkları dehşeti anlatan mağdur adam, “7 aylık hamile eşim. Daha önce de birkaç kez kaybımız olmuştu. Bizim için çok değerli” diye konuştu.

Zanlıların da ünlü bir baklava firmasının sahibi oldukları öğrenildi.

Ve…

Yine sosyal medyada beni şok eden bir fotoğraf karesi…

E-5 otoyolu Pendik mevkiinde içinde hamile kadın olan araca saldıran ünlü bir baklavacının ifade için geldiği karakolda polis amiri tarafından eli sıkılıyor.

Aklıma direk o 13 yaşındaki baklava çalan çocuğun ters kelepçeli fotoğrafı geldi.

Yazık ne günlere kaldık derken, güzel bir haber daha geldi.

Araca saldıran şüphelinin elini sıkan polis amiri görevden alındığı öğrenildi. Zanlılar da tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Yani kısacası iki olayı özetlemem gerekirse canı çok istemişti, çocuktu parası yoktu ve bir dilim baklava çaldı, mahkemeye ters kelepçe ile getirildi ve 5 sene hapis aldı.

Şimdi bu şahıs baklavacıydı ve parası çoktu…

Bu adalet bir gün herkese lazım olur.

Bu olay da bizim yine utancımız olsun…

Polisin o saldırganların elini sıkması bizim utancımız olsun…

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar