-reklam-

cagriozarslanİstanbul seçimleri iptal edildi lakin hala gerekçeli karar yazılmadı.

İstanbul’un mağduru kim.

Çaldılar diyen Binali Yıldırım mı ?

Hakkımı yediler diyen Ekrem İmamoğlu mu ?

Cumhur İttifakı mı ?

Millet İttifakı mı ?

cagriozarslan3 Mayıs Türkçülük Günü neden kutlanır, önemi nedir. Her yıl 3 Mayıs Türkçülük günü altında kutlanır. Türkler için geçmişinden gelen tarihi ve kültürel mirası, gelenekleri ve kökleri itibariyle bugünü kutlamak bir bayram değeri taşıyor. Dönemin Başbakanı Şükrü Saraçoğlu'nun 5 Ağustos 1942'de TBMM'de Türkçülük günü ile ilgili söylediği "Biz Türk'üz, Türkçüyüz ve daima Türkçü kalacağız. Bizim için Türkçülük bir kan meselesi olduğu kadar bir vicdan ve kültür meselesidir'' sözü o dönemler çok konuşulmuştu.

cagriozarslan23 Nisan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bu milletin çocuklarına daha doğmadan armağan ettiği muhteşem bir hediyedir.

Ulu Önder Atatürk ne demişti "Vatanı korumak çocukları korumakla başlar."

Bu söz o kadar manalı o kadar güzel ki; Bizde yaşasın 23 Nisan diyoruz.

cagriozarslanEkrem İmamoğlu sonunda mazbatayı aldı. Ülkenin gündemi bir anda İmamoğlu 2023’ün başkanı söylemleriyle çalkalanıyor.

cagriozarslanMazbata Türkçede Zabıt kelimesinden türetilmiş yani belge demektir. Siyasiler seçimlerden sonra seçilmelerinin belgesi olarak Mazbata almaktadırlar.

cagriozarslan31 Mart seçimleri de geride kaldı.. Kazananların sevinci kaybedenlerin üzüntüsü derken beş yıllık bir görev süreci başlamış oldu.

cagriozarslanAylardır seçimle yatıp seçimle kalktık ve en nihayetinde hani derler ya yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.

cagriozarslanGelibolu'da büyük bir kahramanlıkla kazanılan zafer, sadece Türklerin değil bütün dünyanın hayatını değiştirdi.

cagriozarslanŞehrimizde seçim heyecanı giderek artıyor.

AK Parti Belediye başkan adayları projelerini bir bir açıklıyor.Kocasinan belediye başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın Proje tanıtım toplantısına katıldım.

cagriozarslanAK Parti Denizli mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Maalesef hala istediğimiz konsolidasyon olmuş değil" dedi.

Konsolidasyon nedir diye TDK sözlüğüne baktım. Birbirine benzeyen ayrı şeylerin birleştirilmesi, yapıları benzer durumda olan nesnelerin birleştirilmesi olarak açıklanıyor.

cagriozarslan24/02/2019 Pazar gününde Kayseri Cumhuriyet Meydanı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın katılımıyla belediye başkanları adaylarının halka tanıtıldığı bir miting yaşadı.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar