Çağrı Furkan Umdu - Kayseri Deniz Postası
Cagriozarslan

cagriozarslanTüm Dünyada ve elbette ülkemizde de yeni bir hayat düzenine geçmek zaruri oldu. Her insan emeklilikte ne yapacağını hayal eder evde oturmanın keyif vereceğini düşünür şu anda her insan yeni doğandan, ileri yaş almışına kadar zaman zaman zorunlu olarak emeklilik gibi evinde yaşıyor ama herkesin kafasında bin bir soru bu sorular kimi zaman cevabına bulamıyor. Mamafih hala da bu deli soruların sarmalındayız.

cagriozarslan23 NİSAN 2020 saat 21.00 Türkiye’m tek yürek oldu Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet yaşayacağını ve milletçe bu ruhun temsilcisi olacağımızın bir kez daha bilincine vardık.

cagriozarslanDünya tarihinde Tufanlar, afetler, salgınlar, savaşlar toplu insan ölümlerine sebep olmuştur. Maddi manevi çöküntülere sebep olan bu durumlardan insanlık elbette dersler çıkarmıştır.

cagriozarslanDünya salgın altında, Ülkem salgınla mücadele ediyorken; EVİNDE KAL TÜRKİYEM diyerek Yaşamak - Corona - Ekmek Parası Üçgeninde dolanıp duruyoruz. Allah sonumuzu hayır eylesin.

cagriozarslanDeğerli okurlarım uzun zaman oldu vallahi görüşmeyeli, sahi Ülkemizde, Kayserimizde neler oldu neler bitti..

cagriozarslanFırat'ın doğusuna girdik nerede ise sekiz gün harekat sürdü. Tüm ülke pür dikkat operasyonu izledi. TV Kanalları nerede ise kimi vaziyetleri naklen verdi. Ve birden tüm ülke Donald Trump denilen kişiliğin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderdiği baştan sona küstahlık kokan mektubunu konuşmaya başladı. Mektubun ana teması tek kelimeyle iğrenç bir o kadar da hadsizlik doluydu... Trump'ın attığı tweetlerde tutarsızlığının belgeleri olarak illaki tarihe geçecektir.

cagriozarslanBir kaçak fetöcü Twitter hesabından insanlık dışı bir twitter atar. Bunu ABD Ankara Büyükelçiliği'nin sosyal medya hesabının da bu yazıyı beğenmesi skandalın ve ayıbın daniskasıdır diyorum.

cagriozarslan12 Eylül 1980 saatlerin durduğu vatanı sevenle sevmeyenin bir olduğu o kara gün...

Kimilerinin babasız kimilerini evlatsız kimilerinin yar sız kaldığı günler.

ABD bizim çocuklar başardı derken …

cagriozarslanYeni parti kuracaklar diye ara ara çıkan söylentiler de Davutoğlu ve Babacan'ını ismi bir hayli gündem konusu olmaktadır, hatta Babacan AK partiden de istifa etti.

cagriozarslanAmerikalıların Urfa da işi ne diye sorgularken ve bu soruların cevabını tam da öğrenememişken Üç ilin belediye başkanlarının görevden alınması gündeme bomba gibi düştü.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım