-reklam-
Cagriozarslan

cagriozarslanDünya salgın altında, Ülkem salgınla mücadele ediyorken; EVİNDE KAL TÜRKİYEM diyerek Yaşamak - Corona - Ekmek Parası Üçgeninde dolanıp duruyoruz. Allah sonumuzu hayır eylesin.

cagriozarslanDeğerli okurlarım uzun zaman oldu vallahi görüşmeyeli, sahi Ülkemizde, Kayserimizde neler oldu neler bitti..

cagriozarslanFırat'ın doğusuna girdik nerede ise sekiz gün harekat sürdü. Tüm ülke pür dikkat operasyonu izledi. TV Kanalları nerede ise kimi vaziyetleri naklen verdi. Ve birden tüm ülke Donald Trump denilen kişiliğin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderdiği baştan sona küstahlık kokan mektubunu konuşmaya başladı. Mektubun ana teması tek kelimeyle iğrenç bir o kadar da hadsizlik doluydu... Trump'ın attığı tweetlerde tutarsızlığının belgeleri olarak illaki tarihe geçecektir.

cagriozarslanBir kaçak fetöcü Twitter hesabından insanlık dışı bir twitter atar. Bunu ABD Ankara Büyükelçiliği'nin sosyal medya hesabının da bu yazıyı beğenmesi skandalın ve ayıbın daniskasıdır diyorum.

cagriozarslan12 Eylül 1980 saatlerin durduğu vatanı sevenle sevmeyenin bir olduğu o kara gün...

Kimilerinin babasız kimilerini evlatsız kimilerinin yar sız kaldığı günler.

ABD bizim çocuklar başardı derken …

cagriozarslanYeni parti kuracaklar diye ara ara çıkan söylentiler de Davutoğlu ve Babacan'ını ismi bir hayli gündem konusu olmaktadır, hatta Babacan AK partiden de istifa etti.

cagriozarslanAmerikalıların Urfa da işi ne diye sorgularken ve bu soruların cevabını tam da öğrenememişken Üç ilin belediye başkanlarının görevden alınması gündeme bomba gibi düştü.

cagriozarslanSon günlerde Suriyelilerle ilgili TV'ler de programlar aldı başını gidiyor. 81 milyon nüfuslu bir ülkede dört milyonu geçene Suriyeli sığınmacılar bir milyonun üstünde İranlı, Afganlı, Iraklı, Afrikalı vs.. Bu ülke bu kadar sığınmacı yada zorunlu misafirin yükünün altından nasıl kalkacak. Suriyelilerden bir rivayete göre günde 465 çocuk doğuyor imiş.

cagriozarslanSüregelen Namı diğer Ergenekon davasına 12 yıl sonra nihayet karar verildi ve bu davanın kumpas olduğu da bütün yönleri ile ortaya çıktı. Mahkeme Ergenekon sanıkları için Silahlı örgüt kurma yönetme üyelik yardım ve yataklıktan beraatına karar verdi. Bu demek oluyor ki;

cagriozarslanSon zamanlarda siyasetin mecrağının değiştiğini  görmekteyiz

Siyaset ekonomi refah düzeyinin artması huzur ortamının inşası olması milletin muassır medeniyetler seviyesine ulaşması  gibi olgular etrafında  olması gerekirken, Laik-Anti Laik, TÜRK, Kürt düzlemlerinde seyretmektedir. Oysaki bizler bu olgulardan sıkılmış durumdayız vatandaş huzur ortamı istiyor.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam