970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Aydın Ateş

aydinatesKorona virüsü yayılma hızıyla ve aldığı can sayısıyla dünyamızı kasıp kavurmaya devam ederken ,  yaptığı açıklamalarla gündemi belirleyen Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca özverili çalışmalarıyla  tespit ve önerileriyle takdir toplamaya devam ediyor.

 

Devletimiz  olanca gücüyle , virüsün açtığı yaraları sarmaya çalışırken ; diğer taraftan virüsü yok etmek için bilimsel çalışmaları başlatmış durumda . Peki toplum olarak biz bu mücadelenin neresindeyiz ; maske , eldiven , kolonya , virüsle ilgili kitlerin satışından rant sağlamaya çalışan , erzak stokçuluğu ve karaborsacılık yapan , sosyal yaşam mesafesini hiçe sayan güzel ülkemin güzel insanı son tablo gösteriyor ki fırsatçılık ve cehalet ülkem sokaklarında virüsten daha güçlü şekilde var olmaya devam ediyor.

Ehliyet ve liyakat sahibi kişilerin çözüm önerilerini dikkate alarak , fırsatçılıktan uzak durarak virüsü en az zararla alt edebiliriz . Amennamız var ol deyince olduran , öl deyince öldüren Yüce Allah’tır lakin tedbir takdire mani değildir. Unutmayalım ki aldığımız tedbir kadar güçlü duyarlılığımız kadar onurluyuz.

Tedbirli ve duyarlı sağlıklı haftalar dileğiyle...

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar