Kayserispor’da genel kurul öncesi dikkat çekecek bir buluşma gerçekleşti. Kayserispor taraftarı transfer tahtası açılacak mı diye heyecanla beklerken tüm gözler, bu ziyarete çevrildi.

Kayseri Halkı Dev Ekranda Maçları Takip Edecek! Kayseri Halkı Dev Ekranda Maçları Takip Edecek!

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Kulüp Başkan Vekili Nurettin Açıkalın, Teknik Direktör Burak Yılmaz ve Kapalı Kale Taraftar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'yi Ankara’da ziyaret etti. Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki’nin Kayserispor ile yakından ilgileneceği öğrenildi. Gerçekleştirilen buluşmadan görsel paylaşan heyet, Kayserispor taraftarını, acaba bu görüşme sonrası ‘transfer tahtası mı açılıyor?’ diyerek heyecanlandırdı.

Konuya ilişkin ilk açıklamayı MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy yaptı. Milletvekili Ersoy, “Çevre,Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanımız,Kayserispor Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’yi,Kulüp Başkanımız Ali Çamlı,Kapalı Kale Taraftar Derneği Başkanımız,Tribün Liderimiz Ahmet Dirgenali,Kulüp Başkan Vekilimiz Nurettin Açıkalın ve Teknik Direktörümüz Burak Yılmaz ile birlikte ziyaret ederek Sevdamız Kayserispor ile ilgili istişare toplantısı yaptık.

Sayın Bakanımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Sevdamız Kayseri, Sevdamız Kayserispor” diyerek gönderi yayınladı.

9 Haziran 2024 tarihinden gerçekleşecek Kayserispor Genel Kurulu için Bakan Özhaseki’nin de Onursal Başkan olarak katılım sağlayacağı öğrenildi.

Kaynak: Özel Haber