Güncel

Izgara Liste

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Gizli toplantılar… Örgüt üyelerine her ay düzenli yardımlar… Yunan adalarına kaçış planları… Nasıl firar edecekleri konusunda tatbikatlar… Fetullahçı Terör Örgütü’nün hain, kanlı 15 Temmuz darbe kalkışmasının üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen yeni oluşuma kalkışan örgüt üyelerinin isimlerine Kayseri Deniz Postası ulaştı. FETÖ şüphelileri arasında Kayseri Şeker Fabrikası’nın eski Genel Müdür Yardımcısı da yer alıyor.

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de 834 konutluk Beyazşehir Esnaf TOKİ’de kuraya girerek ev sahibi olan ancak 2018 yılından beri evleri teslim edilmeyen vatandaşlar artık isyan bayrağını çekti. Ev sahipleri, evlerine oturabilmek için gece gündüz bina önünde toplanıp seslerini duyurmaya çalışıyor.

Kayseri Memorial Hastanesi’nde gerekli eksik kadro ile by-pass ameliyatları yapıldığı iddia edildi.

KAYSERİ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Nevzat Özer, İŞKUR'un üniversite öğrencileri için hazırladığı 'Sosyal Çalışma Programı' kapsamında, 15 öğrencinin kurumlarında çalışmaya başladığını söyledi.

Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce bisiklet sevdalısı Erciyes’te Festa 2200 Bisiklet Festivali’nde bir araya geliyor. 

KAYMEK, YKS Tercih Günleri’ni başlattı. KAYMEK İhtisas Merkezi’nde rehber öğretmenler tarafından öğrenciler ve ailelerine ücretsiz tercih hizmeti veriliyor. 

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun Sıvgın mahallesini ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu.

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Yurdaer Şahin, ülkede ekonomik sıkıntıların yaşandığını söyleyerek, “Bu ülkenin topyekun bir eylem planına ihtiyacı var” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Anadolu Harikalar Diyarı yanında yapılan Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı’nda yeni sezonun ilk pazarı kuruldu. Yüzde 100 organik ve yüzde 100 doğal ürünlerin satışa sunulduğu pazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da ziyaret etti.

Kayseri'nin Talas ilçesinde iki gün önce evlenen 26 yaşındaki şahıs evin banyosunda asılı bulundu.

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’nin Talas ilçesinde kamyon ile seyyar satıcılık yapan esnaf ile buna izin vermeyen zabıtalar arasında tartışma çıktı. Amatör kaydedilen görüntülerde bir kişinin elinde kemer ile zabıtalara saldırmaya çalıştığı görüldü.

Kütahya merkezli aralarında Kayseri’nin de olduğu 8 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) askeri mahrem yapılanmasına yönelik operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı. 

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan,  fındık üreticisinin hasada başlamadan önce fındık taban fiyatının açıklanması gerektiği söyledi.  

TÜRKBESD Başkanı Can Dinçer, “Türkiye ekonomisindeki daralmaya paralel olarak iç pazarda beyaz eşya satışları da ilk yarı yılda bir önceki yıla göre azaldı. Yılı ise yüzde 15 daralma rakamı ile bitirebiliriz. Bununla birlikte Haziran ayında satışlarda bir toparlanma görüyoruz, 6 ana üründe iç satışlar yüzde 4, ihracat yüzde 7 oranında arttı. Bu süre zarfında ÖTV’nin kaldırılmasını ve  enerji verimli ürünlere sağlanacak teşvikle sektörümüzün desteklenmesini beklemekteyiz” dedi.

Rusya'da kadın doğum uzmanı olan Sanobar Demir, tatil için geldiği Türkiye'de aşık olunca hayatı değişti. Sanobar Demir, 12 yıl önce yerleştiği Antalya'da doktorluk yapmak yerine Rus mantısı imalathanesi açtı.

2019 YKS Üniversite sınavına giren adayların sonuçları 17 Temmuz tarihinde açıklandı. 23-29 temmuz tarihleri arasında tercih yapacak öğrenciler Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi ile işbirliğinde tercih danışmanlığı komisyonları oluşturdu.

Türkiye’de yüksek öğretim gören öğrenci sayısı belli olurken, en fazla öğrencinin lisans eğitiminde bulunduğu görüldü.

Memorial Sağlık Grubu’nun Türkiye genelinde her yıl düzenlediği resim yarışmasında Kayseri’den 2 öğrenci dereceye girdi.

reklam
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar