Kayseri Deniz Postası - Kayseri'nin en çok okunan haber gazetesi.
22
Çrş, Mar
67 Yeni Haber

Güncel

Izgara Liste

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde koordinatör vali olarak görev yapan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Adıyaman'a görevlendirildi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, 6'lı masadan ayrıldıklarını açıkladı, İBB Başkanı İmamoğlu ile ABB Başkanı Yavaş'a çağrı yaptı.

(ÖZEL) HABER: AZİM DENİZ / OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Yöneticilerin görevden uzaklaştırılması sonrası, Sanayicilerde ortalık hareketlendi. Bu yönetimin karşısında yer alan Bekir Kiracıoğlu ve OSB’ne sahip çık platformu üyeleri, bugün saat 10.00’ da basın açıklaması yaptı. Uzaklaştıran OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetimi ’de aynı saatte basın toplantısı düzenledi. Taraflar birbirini suçlamaya devam etti.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü ve Kayseri Valiliği tarafından 21 Mart Ormancılık Günü dolayısıyla düzenlenen programda fidanlar, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde şehit olan vatandaşlar için toprakla buluşturuldu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personeli, sosyal sorumluluk çerçevesinde Erciyes Üniversitesi Kan Merkezi’ne kan bağışında bulundu.

Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Büyükşehir tesislerini gezerek incelemelerde bulundu.

AK Partili ve MHP'li kurmaylar, Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adaylığı için Yüksek Seçim Kurulu'na resmi başvuruda bulundu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı ve Gazeteci Deniz Çağan, AK Parti'den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Kayseri'nin tanınmış iş insanlarından Avukat Tahir Keskinkılıç, İYİ Parti'den Milletvekili aday adayı oldu.

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde direksiyonu kaybeden otomobil kanala düştü. Kazada, otomobilde bulunan 3 kişi yara almadan kurtuldu.

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde 6 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Haber: Aydan Yıldırım

Kayseri’de jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda uyuşturucu madde ticareti yaptığı belirlenen A.E isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Kayseri’de kuruyemişçilik yapan Ahmet Duran Ertunç, Ramazan’ın yaklaşmasıyla birlikte en çok sattıkları ürünlerin içerisinde bamyanın birinci sırada yer aldığını söyledi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) eliyle hayata geçirilen Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi 'İlk İş Yerim' ve 'İlk Evim Arsa' projeleri çerçevesinde kura çekimleri devam ediyor.

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır, seçim vaatleri arasında yer alan yeni hizmet binası sözünü yerine getirmek için harekete geçti.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Ahmet Fazıl Özsoylu düzenlenen devir-teslim töreni ile yeni görevine başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 45 bin yeni öğretmen ataması yapılacağını duyurdu.

 Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı ve Kayseri Çocuk Sağlığı Derneği tarafından, “9. Erciyes Pediatri Akademisi Kongresi” ve “1. Uluslararası Katılımlı Erciyes Türk Dünyası Çocuk Nörolojisi Kongresi” düzenlendi.

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım