Güncel

Izgara Liste

Haber: Şeref Kahraman / Okullar yarın açılıyor, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında Kayseri’de 300 binin üzerinde öğrenci için yarın ders zili çalacak.  Kayseri’de bazı okulların üniforma mecburiyeti yüzünden bazı firmalarla anlaşma yaparak fahiş fiyattan üniformaları sattırması velileri kızdırdı.

Haber: Azim Deniz - İl Sağlık Müdürlüğü’nün demir başında kayıtlı olan 185 adet çalışır vaziyetteki telsizlerin, bitpazarında haraç mezat satıldığı ortaya çıkmasının ardından İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Müdürlük tarafından inceleme ve soruşturma başlatıldı.

(Özel) Haber: Azim Deniz / İl Sağlık Müdürlüğü’nün demir başında kayıtlı olan 185 adet çalışır vaziyetteki telsizlerin, bitpazarında haraç mezat satıldığı ortaya çıktı. Daha önemlisi ise, İl Sağlık Müdürlüğü, kaybolan telsizleri araştırmak için Savcılığa suç duyurusunda bulunmak yerine,  defter kayıtlarına fek edilip  ‘hurdaya  ayrıldı’ diye geçerek  olayı örtbas ettiği öğrenildi.

KAYSERİ'de 2 çocuk annesi ev kadını İ.E. (30) dördüz bebek dünyaya getirdi. Hastanede yeni doğan kliniğinde gözetim altına tutulan 3'ü erkek olan dördüzlerin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

32.Ahilik Haftası kutlamaları Kayseri’de coşkuyla başladı. Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, “Milletimizin içinde esnafımızın çok önemli yeri var” dedi.

Milyonlarca insan tarafından dinlenen “Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısının sahibi belli oldu. Parçanın yüzde 65’i Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan’ın, yüzde 35 ise Fatih Bulut’un olduğu ortaya çıktı. Şarkıyla ünlenen Fatih Bulut, Mersin’in Tarsus İlçesine gelerek Aşık Hüseyin Akan’dan helallik aldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı tüm projelerini kapsayan önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ile Bakanlığa bağlı 9 genel müdürlüğün yöneticileri katıldı.

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun Sıvgın mahallesini ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu.

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Yurdaer Şahin, ülkede ekonomik sıkıntıların yaşandığını söyleyerek, “Bu ülkenin topyekun bir eylem planına ihtiyacı var” dedi.

Haber: Şeref Kahraman - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Muğla eski il Müdürü Uygar Köse, Kayseri’de tutuklu yargılandığı mahkemede ‘FETÖ silahlı terör örgütüne üye olma’ suçundan 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası ile cezalandırıldı.

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bir kişinin bıçak darbeleriyle öldürüldüğü cinayet, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bir kişi, kız kardeşiyle arkadaşlık yapan şahsı bıçaklayarak öldürdü.

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 7 kuruş zam geldi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), şehir içi toplu taşıma ücret tarifesini belirledi. Manyetik Kağıt Bilet 1 Biniş Ücreti 3,75 TL oldu. İşte yeni fiyatlar…

Açıldığı günden beri vatandaşlara hem kaliteli hem de her bütçeye uygun ürünler sunan Köşk Sosyete Pazarı, Kurban Bayramı’nda alış veriş yapacak vatandaşları bekliyor.

Eylül ayı İl Divan Toplantısı'nda konuşan Eğitim Bir-Sen Kayseri Şube Başkanı Aydın Kalkan, "Üniversitelerde ayrımcılığı engelleyecek düzenlemeler getirilmelidir” dedi.

Melikgazi İçin Referans Projeler içerisinde yer alan Melikgazi Teknoloji Ortaokulu ve Lisesi'nin inşaat alanında incelemeler yapan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, bir yıl içerisinde okulun tamamlanarak eğitime kazandırılacağının müjdesini verdi.

2019 YKS Üniversite sınavına giren adayların sonuçları 17 Temmuz tarihinde açıklandı. 23-29 temmuz tarihleri arasında tercih yapacak öğrenciler Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi ile işbirliğinde tercih danışmanlığı komisyonları oluşturdu.

reklam
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar