Kayseri'nin en çok okunan haber gazetesi. - Kayseri Deniz Postası
30
Prş, Haz
24 Yeni Haber

Güncel

Izgara Liste

(ÖZEL) HABER: AZİM DENİZ / OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Yöneticilerin görevden uzaklaştırılması sonrası, Sanayicilerde ortalık hareketlendi. Bu yönetimin karşısında yer alan Bekir Kiracıoğlu ve OSB’ne sahip çık platformu üyeleri, bugün saat 10.00’ da basın açıklaması yaptı. Uzaklaştıran OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetimi ’de aynı saatte basın toplantısı düzenledi. Taraflar birbirini suçlamaya devam etti.

Haber: Azim DENİZ / 3 Haziran 2014 Tarihinde Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde çiftçilik yapan bir kişi evinde tüfekle vurularak öldürülmüş, kızı ise bıçakla yaralanmıştı. Olay basına Kar maskeli soyguncu cinayeti olarak yansımıştı. 7 yıldır çözülemeyen olayı Kayseri Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri aydınlattı. Aile fertlerinden 3 kişi gözaltına alındı.

(ÖZEL) Haber: AZİM DENİZ/  FETÖ'den 9yıl 2 ay hapis cezası alan Mehmet Dinç, Konya Hukuk müşavirliğine atanan, eski Mersin Vali yardımcısı, Mustafa Atsız’a Tüketici mahkemesinde açtığı davayı kazandı. Atsız FETÖcü avukata,  25BİN 291LİRA 17 KR Ödeyecek.

 

Haber :Aydan Yıldırım

Ak Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki' nin yengesi Nurşen Özhaseki hayatını kaybetti

Haber: Aydan Yıldırım

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Şehir Hastanesi’nde tedavi gören P. Söz. Er İsmet Eraslan’ı ziyaret ederek, ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.

Kartal’da evden para, ziynet eşyası ve televizyon çalan 3 şüpheliden biri olan Hatice Ç. çaldığı 8 bin 665 lira ile ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı. 

 

Haber: Aydan Yıldırım

Zafer Partisi Kayseri İl Kongresi yapıldı. Mevcut Başkan Av. Serap Altuntaş oyların tamamını alarak güven tazeledi.

Haber: Aydan Yıldırım

MHP'li Ahmet Savaş Çolak'ın Milletvekili Ataş hakkında kullandığı iddia edilen ifade gündemi alt üst ederken, tepkileri de beraberinde getirdi.

Kayseri eski Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, İYİ Parti'ye katıldı.

'Demir Yumruk' operasyonunda gözaltı sayısı 301'e yükselirken, İskenderun'da yakalanan Erol Evcil'in, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne getirildiği ifade edildi.

Kayseri’de bir kadını alacak verecek meselesi yüzünden telefondan tehdit edip daha sonra maket bıçağıyla yaralayan sanığa 10 ay 17 gün hapis cezası verildi.

 

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir binanın bacasında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, tıraşı bırakıp penuar ile ekiplerin çalışmasını izleyen bir kişi ilginç görüntü oluşturdu.

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin başkanlığında toplandı.

 

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Haziran ayı Meclis Toplantısı'nda konuşan KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, "Enflasyon farkının kapatılması için asgari ücret mutlaka güncellenmeli" dedi.

Haber: Aydan Yıldırım
 
Kayseri OSB'nin 24 Haziran 2022 Olağanüstü Genel Kurulunda seçilen yeni yönetim kurulu , Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nden yetki belgesini aldı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 20 bin öğretmen ataması için ön başvuruların 18-26 Temmuz tarihinde, atamaların ise 1 Eylül'de yapılacağını açıkladı.

Haber: Aydan Yıldırım

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı mezunlarını verdi.

Haber: Aydan Yıldırım

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu 44. dönem mezuniyet ve şed kuşanma töreni düzenlendi.

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım