Güncel

Izgara Liste

(Özel Haber) Azim Deniz / Şok iddialar… Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez’in odasına çağırdılar, 3 saate yakın alıkoydular. Elindeki telefonu zorla aldılar, ‘seni süresiz ücretsiz izine ayırıyoruz’ diyerek gönderdiler.  Fabrikadan çıktıktan sonra yol üzerindeki bir otelin önünde 6 kişi tarafından beysbol sopaları ile öldüresiye dövüldü. 

Kıbrıs Barış Harekatı'nda görev icra eden ve sancağında 2 üstün cesaret ve feragat madalyası olan Kayseri 1. Komando Tugayı tarafından gerçekleştirilen Erciyes-2018 tatbikatı, komandoların paraşütle atlamaları ve yerli yapım gerçek patlayıcılarla gerçekleştirilen faaliyet başarıyla tamamlandı. 

Haber: Şeref KAHRAMAN / AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet 600 kişiden oluşan milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. AK Parti Kayseri'de birinci sırada Mehmet Özhaseki yer aldı.

Haber-Foto: Hülya DENİZ/ Saadet Partisi Kayseri Milletvekili adayları gazetemizi ziyaret ederek seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Ziyarette konuşan birinci sıra Milletvekili adayı Mahmut Arıkan, “seçmenimiz bize Saadet Partisi’ne oy versin.” dedi.

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) ve Güney Kore Bilimsel Araştırmalar Kurumu (NRF) işbirliğiyle Kayseri’de Sümer Kampüsünde Türkiye-Kore Yeni Nesil Güneş Enerjisi Dönüşüm Sistemleri ve Akıllı Şehirler Sempozyumu’ düzenlendi. 

Vali Süleyman Kamçı, ‘Etik Günü’ ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. 

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri yaklaşırken, aday adayları arasında rekabet son hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı ve Milletvekili aday adayları, seçmene ulaşabilmek için özellikle internet ortamını yoğun bir şekilde kullanmaya başladı.

Haber: Şeyda AŞATIR/ Kayseri’de partilerin Milletvekili adayları belli oldu. İyi Parti Kayseri’den birinci sırada Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş’ı aday gösterdi.

Haber: Şeyda AŞATIR/ Saadet Partisi’nin Milletvekili adayları belli oldu. Kayseri’den birinci sırada Milletvekili aday adaylığı için istifa eden eski il başkanı Mahmut Arıkan bulunuyor.

Haber: Şeref Kahraman, Foto: Şeyda Aşatır – Kayseri’de 17-25 Aralık olaylarında FETÖ liderinin üyeleri ve destekçilerine Bank Asya’ya mevduat yapma, hesap açma ve bakiye artırma çağrısında bulunmasının ardından Bank Asya’ya destek oldukları gerekçesiyle yargılanan Boydak ailesinden 7 kişinin yargılanmasına başlandı. Davada tek tutuklu sanık Sami Boydak, tutuksuz yargılanmak üzere tahliye oldu.

Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde AK Partili Belediye Başkanı Esat Öztürk ile Fen İşleri Daire Müdürü ve şoförüne bıçaklı saldırıda bulunan ve bu suçtan tutuklu yargılanan sanığa 11 yıl 8 ay hapis cezası verildi.

Haber:Şeyda Aşatır, Şeref Kahraman / Kayseri’de 24 yaşındaki bir genç sahur vakti evinin çatı katında iple kendisini asarak yaşamına son verdi.

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ile İŞKUR ortaklığında üyelerimize yönelik ‘2018 Yılı Yeni İstihdam Teşvikleri’ konulu toplantı düzenlendi. 

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 16. Mali Genel Kurulu'nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan; "OSB’yi sahiplenmek için değil sahiplerine hizmet etmek için buradayız" dedi.  

Kayserigaz bünyesindeki tüm birimlerin müdür ve yöneticilerin bir araya gelerek 2019 yılının stratejilerini ve hedeflerini belirlediği Strateji Çalıştayı, 11 Mayıs 2018 tarihinde Novotel’de düzenlendi. 

TÜSİAD'ın geleceğin genç girişimcilerine, iş dünyasının deneyimlerini sunma amacıyla düzenlenen "TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!" yarışmasının 2018 döneminin ödülleri sahiplerini buldu.

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Malzeme Bilimi Nanoteknoloji Mühendisliği Araştırma Görevlisi Mustafa Erkartal, TÜBİTAK’ın doktora öğrencileri için açtığı 2214-A Yurtdışı Araştırma Burs programını kazandı. Erkartal, Cambridge Üniversitesi’nde bir yıl boyunca araştırmalarda bulunacak.

Türkiye'nin en değerli eğitim programı Selçuklu Değerler Eğitimi Programı (SEDEP), 6. yılını gerçekleşen yılsonu etkinliği ile tamamladı.Yıl içerisinde birçok anlamlı etkinliğe ev sahipliği yapan SEDEP gerçekleştirilen yılsonu etkinliğiyle 2017-2018 eğitim öğretim yılını finalle kapattı.

reklam
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Reklam