Kayseri'nin en çok okunan haber gazetesi. - Kayseri Deniz Postası
01
Prş, Ara
44 Yeni Haber

Güncel

Izgara Liste

(ÖZEL) HABER: AZİM DENİZ / OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Yöneticilerin görevden uzaklaştırılması sonrası, Sanayicilerde ortalık hareketlendi. Bu yönetimin karşısında yer alan Bekir Kiracıoğlu ve OSB’ne sahip çık platformu üyeleri, bugün saat 10.00’ da basın açıklaması yaptı. Uzaklaştıran OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve Yönetimi ’de aynı saatte basın toplantısı düzenledi. Taraflar birbirini suçlamaya devam etti.

Haber: Azim DENİZ / 3 Haziran 2014 Tarihinde Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde çiftçilik yapan bir kişi evinde tüfekle vurularak öldürülmüş, kızı ise bıçakla yaralanmıştı. Olay basına Kar maskeli soyguncu cinayeti olarak yansımıştı. 7 yıldır çözülemeyen olayı Kayseri Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri aydınlattı. Aile fertlerinden 3 kişi gözaltına alındı.

(ÖZEL) Haber: AZİM DENİZ/  FETÖ'den 9yıl 2 ay hapis cezası alan Mehmet Dinç, Konya Hukuk müşavirliğine atanan, eski Mersin Vali yardımcısı, Mustafa Atsız’a Tüketici mahkemesinde açtığı davayı kazandı. Atsız FETÖcü avukata,  25BİN 291LİRA 17 KR Ödeyecek.

 

 Hak İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik yaptığı açıklamada KHK ile kadroya geçirilen işçilerin zorunlu emekli edilmesi uygulamasının Hak-İş’in talepleri doğrultusunda kabul gördüğünü söyledi.

Haber : Azim Deniz

Ürgüp belediyesi taahhütlerini yerine getirmediği gerekçesiyle, ilçesinin gözde projesi “Kayakapı”nın yatırımcısına, tahliye davası açtı.

Mersin'in merkez Toroslar ilçesinde 7. sınıf öğrencisi Fatma Nisa Yürekli, okulun tuvaletinde darp edilerek ve bıçaklanarak öldürüldü.

 

Haber : Aydan Yıldırım

 İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, tarım ve hayvancılıkta yaşanan sıkıntıları gündeme taşıdı ve iktidarı uyardı.

Haber : Aydan Yıldırım

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri Su ve Kanalizasyon İşleri’nde kadro alamayan çalışanların sorunlarını TBMM’ye taşıdı.

Haber : Aydan Yıldırım

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç , AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Kayseri'de eşi C.A 'ya taciz iddiası ile yargılanan şahsın aracına silahla saldırarak öldüren cinayet sanığı İ.A , toplamda 26 yıl 8 ay hapis ve 3 bin TL para cezasına çarptırıldı.

Kayseri'de bir yakıt istasyonunun market bölümünden para çalan şüpheli,polis ekiplerince yakalandı. Yaşı küçük olduğu belirlenen şüpheliye ayrıca 10 ayrı dosyadan işlem yapıldı.

Kayseri'de hakkında 18 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı.

Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın, TÜİK tarafından kamuoyuyla paylaşılan Türkiye’nin 3. çeyrek büyüme rakamları değerlendirdi.

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye'nin 2022 yılı 3. çeyrek büyüme rakamlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

TÜMSİAD Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Dursun, serbest bölgelerin yatırımcıya birçok açıdan avantajı olduğunu belirterek, “Kayseri Serbest Bölgesi yatırım için cazip bir hale gelmeye başladı” dedi.

Haber : Aydan Yıldırım

Erciyes Üniversitesi ev sahipliğinde online platformda ORA-KAF’23 paydaş üniversiteler istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Haber : Aydan Yıldırım

ERÜ ile KASKİ arasında proje ve uygulama odaklı iş birliği protokolü imzalandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, gençlere yönelik teknoloji konusunda “Projen ile Gel” etkinliğine 64 genç katılımcı başvuru yaptı.

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım