-reklam-

SerefKahramanAğır Ceza’dayız yine...

Hani suçlar kadar cezaların da ağır olduğu duruşma salonlarından birindeyiz…

İğrenç ötesi, kan dondurucu, insanın nefesini kesen, buz gibi ölü bir beden gibi tir tir titreten bir dava ile daha karşılaştım.

tolgayKayseri Adliyesinde görülen iğrenç ötesi bir suçun davası ertelendi…

Sapık bir babanın Kayseri’de öz kızına neler yaptığını Şeref Kahraman’ın, mahkeme salonunda ‘Kahramanca’ hiçbir duyguya kapılmadan izlediği ve kamuoyuna aktardığı haberi okumuşsunuzdur.

AzimdenizKayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mali durumlarını inceliyorum. Gördüklerim karşısında şaşırmamak mümkün değil.

apoalpayyyŞahin Spor Kulübü…

Şahinspor Yıldız Erkekler Voleybol takımı Kayseri şampiyonu oldu.

Türkiye Şampiyonası yarı finalleri için Mersin'e giden Şahinspor ekibi konaklama, yiyecek ve içecek imkanı bulamadığı için iftar çadırında karınlarını doyurdular.

AzimdenizAttığım bir Twit sonrası, anlaşılan Vali bey bana çok kızmış. Koruma polisi aracılığı ile beni makama davet etti. Gerçi, davet usullere çok da uygun değildi. Olsun, emir büyük yerden dedim ve makama gittim. Bana iddialarımla ilgili belge, bilgi ve dosya sordu. Kendisine bir şeyler söyledim ama çok mutlu olmuşa benzemiyordu.  Bir de kayıtlara girsin diye buradan yazayım.

burcu karakaya“ Hadi efendim, iş cetvelle aritmetiğe dayanınca, iki kere iki yalnızca dört ediyorsa, iradenin lafı mı kalır! İki kere iki, iradem karışmasa da dört edecek. İrade bu mudur?”

SerefKahramanKayseri’nin yeni nesil dijital televizyonu Deniz Postası TV sokak röportajlarında gündemin nabzını tutuyor.

Halka mikrofon uzatarak gündemi değerlendiriyoruz.

SerefKahramanKayseri’mizde 15 Temmuz’dan sonra emniyet mensubumuz binlerce operasyon yaptı, 2 yıl geçmesine rağmen hala operasyonlar sürüyor.

cagriozarslanİstanbul seçimleri iptal edildi lakin hala gerekçeli karar yazılmadı.

İstanbul’un mağduru kim.

Çaldılar diyen Binali Yıldırım mı ?

Hakkımı yediler diyen Ekrem İmamoğlu mu ?

Cumhur İttifakı mı ?

Millet İttifakı mı ?

hulyadenizBugün siz değerli okuyucularımız ile çok etkilendiğim bir hikayeyi paylaşacağım. Aslında karşınızdaki sorunlar küçükmüş gibi görünse de zamanla o küçücük şeylerin gerçekten büyük sorunlar olduğu yeniden önünüze seriliyor.

tolgayılmazBundan tam 100 yıl önce büyük bedeller ödenerek işgal edilen güzel vatanım, vatansever Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde ve dedelerimizin gözünü kırpmadan ellerine geçirdikleri her türlü ateşli/ateşsiz silahlarla savunuldu ve düşmana geçit verilmeden ödenen bedellerle kurtarıldı.

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar