-reklam-

Grsel AtasuuuBir bilgeye sormuşlar; “Dostluk nedir?” diye. Paylaştın mı sevgini, korkunu, ümidini ve yenilgini verdin mi desteğini, sordun mu halini, yolladın mı yüreğini, ağladın mı onun gibi… HİSSETTİN Mİ DOSTLUĞU? Demiş. Diğer bir bilge de demiş ki; karşılığı almadan verilir mi hiç yürekteki sevgi? Dostluk dediğin; tek bir ruhun, iki ayrı bedende dirilmesi gibidir…

SerefKahraman17 Aralık 2016…

Talas yolunda otobüs durağında kalleş, hain, köpek PKK çarşı iznine giden savunmasız kahraman komandolarımıza bombalı saldırı düzenledi. 15 askerimiz şehit, 54 askerimiz gazi oldu.

hulyadenizDedik ya bu Yeni Zelanda ve Hollanda’daki terör saldırılarındaki zalimlere bir hesap sorulacak, bir ders vereceğiz diye…

nehirAslında tarih boyu var olan İslamofobi son günlerde dünyada yaşanan terör olayları sayesinde bildiğiniz üzere gündeme oturmuş bir vaziyette. Bu algının yaratılmasında Müslümanların rolü nedir?

cagriozarslanGelibolu'da büyük bir kahramanlıkla kazanılan zafer, sadece Türklerin değil bütün dünyanın hayatını değiştirdi.

burcu karakayaDünya vazgeçenleri değil, azmedenleri hatırlar. Hayret etme, gayret et! Gayret ve azmederken de hazmet…

SerefKahramanElimden geldiğince siyasetten uzak dururum.

Adı üzerinde politika…

Yol, yöntem demek…

Siyaset demek, parti demek…

Yani ayrı ayrı gruplar demek…

bayramdalmazSize bugün insanlık tarihinin en iğrenç yaşanmış bir tarihini anlatacağım. Sosyal medyanın en güzel faydalarından birisi de bu sanırım.

apoalpayyyDeveli ilçesinde market işletmecisi Bülent Durusoy, sosyal medya hesabından dükkanında bir cips parçasını ateşe verdiği görüntüleri paylaştı. Görüntülerde cipsin nasıl yandığını gösteren Durusoy, takipçilerine de "Vallahi istemeyerek satıyorum. Lütfen çocuklarınıza yedirmeyin, siz de yemeyin. Bir tanesinden ne idüğü belirsiz 1 kaşık yağ çıkıyor. Çok pis koku, plastikten daha hızlı yanıyor. Düşünün mideyi nasıl eritiyor. Neden mi çok arttı hastalıklar? Alın size bir örneği cips" diye yorum yazarak, cipsin zararlı olduğunu göstermeye çalıştı.

nehirHollanda’nın Utrecht kentinde bir tramvay da meydana gelen silahlı saldırı da üç kişiyi öldüren Türkiye’li Gökmen T. bir terörist mi?

hulyadenizTarih, 18 Mart 1915… Bundan 104 yıl önce Çanakkale’de kazandığımız zaferin yıldönümü.  Yokluk içerisinde, canlarını hiçe sayarak, cepheye giden kadın erkek her yaştan insanımız, Çanakkale Cephesi’nde düşman güçlere karşı verdiği kahramanlık hikayesinin, şanlı direnişin yıldönümü.

SerefKahramanZannediyorlar ki camilerimize saldırdılar diye kiliselere saldıracağız, insanları katledeceğiz...

Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar