-reklam-

2019 Yerel Seçimlerinde Kayseri'nin nabzını tutuyoruz. Sizlerin vereceğiniz samimi yanıtlarınızla seçim öncesinde Kayseri ve İlçelerinde yerel yönetimlerden memnuniyet durumunu ve seçimlerdeki eğilimi ortaya koymaya çalışıyoruz. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Anketi yalnızca bir defa yanıtlayabilirsiniz ve daha sonra bir değişiklik yapamazsınız.

Anketimizde kesinlikle kişisel bilgileriniz istenmemektedir ve yanıtlarınız tamamen isimsiz olacaktır..

Anketle ilgili sorularınız varsa lütfen bizlere iletişim sayfamızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşınız.


Lütfen "Büyükşehir Belediyesi Seçim Anketi"ni doldurunuz.


Lütfen aşağıdaki listeden oy kullanacağınız ilçeyi tıklayarak "İlçe Seçim Anketi"ni doldurunuz. Birden fazla ilçe için anket doldurulduğu takdirde anketiniz geçersiz sayılacaktır.
1- KOCASİNAN BELEDİYESİ

2- MELİKGAZİ BELEDİYESİ

3- TALAS BELEDİYESİ

4- HACILAR BELEDİYESİ

5- İNCESU BELEDİYESİ

6- YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ

7- YAHYALI BELEDİYESİ

8- DEVELİ BELEDİYESİ

9- PINARBAŞI BELEDİYESİ

10- SARIZ BELEDİYESİ

11- TOMARZA BELEDİYESİ

12- AKKIŞLA BELEDİYESİ

13- ÖZVATAN BELEDİYESİ

14- BÜNYAN BELEDİYESİ

15- SARIOĞLAN BELEDİYESİ

0001Özel Röportaj-Foto: Şeref Kahraman / Felâhiyeli Şair ve Yazar Kadir Acı, bir sponsorun yıllar önce kitabının basımını üstlendiği, kitabı basıma hazır hale geldikten sonra tüm kapıların yüzüne kapandığını belirterek, sponsoruna şiir yazdığını söyledi. 90 yaşındaki annesinin kitabını bastırdığını ifade eden şair Acı, sözünde durmayan sponsoruna dörtlük yazdığını ifade etti.

TumsiadRöportaj: Taha Tayfun BAĞCI: Tümsiad (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) Kayseri Şube Başkanı Nusret Uğurlu gazetemize önemli açıklamalarda bulundu. TÜMSİAD olarak yeni yerlerinde üyelerine hizmet vermeye başladıklarını belirten Uğurlu yeni kurulacak olan kabinede Kayserili bakan şart dedi. TÜMSİAD Kayseri şubesinde gazetemizin sorularını yanıtlayan Uğurlu “. Siyasette ne olacağı bilinmez ama kesinlikle yeni kurulacak kabinede bir Kayserili bakan olmalı. Mustafa Elitaş başarılı bir bakandı. Taner Yıldız’da geçmişte kendini ispatladı. Diğer vekillerimiz bakanlık yapabilecek kalitede. Kayseri ekonomisi için kabinede en az bir Kayserili Bakan olmalı. “ İfadelerini kullandı.

KapiffffRöportaj-Foto: Şeref KAHRAMAN, Salih ALDEMİR / Dünya Bağımsız İzciler Federasyonu'nun asil üyesi olan Kapadokya İzcilik ve Gençlik Kulüpleri Federasyonu, bu yıl 9-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Balıkesir- Erdek’te yapılacak 'Ulusal Ata İzci Kampı'nın hayatını kaybeden izci liderleri Ali Osman Karamermer anısına yapacak.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam