Güncel

Izgara Liste

Sivas'ta buğday başaklarının hasat olgunluğuna ulaşmasıyla biçer döverler buğday tarlalarına girdi.

Sivas'ta seyir halinde lastiği patlayan otomobilin içindeki 6 kişi yaralandı.

Denizden 400 kilo metre uzaklıkta, bin 350 metre yükseklikte ki Sivas'ın Doğanşar ilçesinde deniz canlılarına ait fosiller bulundu.

Niğde Belediye Başkanlığı işbirliği ile öğretmen Menderes Kılıçaslan'ın katkılarıyla Şehit ve Devlet Büyükleri Emanetleri sergisi Niğde'de yapılacak.

 Niğde'nin Ulukışla ilçesinde düzenlenen Geleneksel Altay Köyü Kardeşlik Toy'u, renkli görüntülere sahne oldu.  

Niğde'de zabıta ekiplerinin yakaladığı dilencinin taktiği 'pes' dedirtti. 19 yaşındaki R.S., Niğde merkezde bulunan otobüs firmalarının yazıhanelerinin önünde vatandaşlara yolda kaldığını ve otobüs bileti parasının olmadığını söyleyerek bilet aldırdı.

Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından temiz bir Nevşehir sloganı ile Kapadokya bölgesinde temizlik kampanyası başlatıldı.

Nevşehir'de yaşanan cinsel istismar olayıyla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı yayın yasağı getirdi.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Nevşehir ve ilçelerinde uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.

Yozgat'ta, tartıştığı 2 kardeşi öldürdüğü, 3 yeğenini yaraladığı iddiasıyla aranan zanlı, Sarp Sınır Kapısı'ndan sahte kimlikle geçmeye çalışırken yakalandı.

Yozgat'ın en işlek kavşaklarından birisi olan Yimpaş AVM önünde bulunan bakımsız kavşak için Yozgat Belediyesi, bakım onarım yenileme ve kaldırım düzenleme çalışması başlattı.

Yozgat'ın Sorgun ilçesinde motosikletli ailenin yolculuğu görenlere korku dolu anlar yaşattı.

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar