Kayseri'nin en çok okunan haber gazetesi. - Kayseri Deniz Postası

Güncel

Izgara Liste

SİVAS'ın Kangal ilçesinde 2 traktör hırsızlığı şüphelisi, Jandarma Suç Araştırma Timi ( Jasat ) tarafından 32 kameradan 25 saatlik görüntü kaydı izlenerek yakalandı.Olay, 18 Eylül'de, Kocakurt köyünde meydana geldi.

Sivas'ta bir cami imamı, bahçede temizlik yaptığı sırada bulduğu sarılı bir kağıdın içinde iki tam altın buldu.

SİVAS'ta kendisinden haber alınamayan TIR şoförü İbrahim Koşal (48), aracının içinde ölü bulundu.

Niğde'de ülkeye kaçak yollarla giren ve otoyol üzerinde duran TIR'dan inip, yerleşim yerlerine dağılan düzensiz göçmenlerden 74'ü yakalandı. Niğde Valiliği’nden yapılan açıklamada, TIR şoförünün gözaltına alındığını, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Niğde'de 17 yaşındaki A.D., henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştığı annesi Emel D.'yi (34) ruhsatsız av tüfeğiyle vurarak öldürdü. A.D., jandarma tarafından gözaltına alındı.

Niğdeli iş insanı Atilla Kaplan, 2020'de 870 bin liraya satın aldığı lüks otomobilin arka sol kapısının farklı renk olduğunu 2 ay sonra fark etti. Satın aldığı bayiye giden Kaplan aracın değiştirilmesini istedi ancak olumsuz yanıt alınca mahkemeye başvurdu.

UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki tarihi, kültürel ve doğal alanların tanıtımı amacıyla düzenlenen ‘2021 Dünya Mirasları Foto Safari’si, Türk ve Rus fotoğraf meraklılarının katılımıyla Kapadokya bölgesinde başladı.

BOLLYWOOD sinemasının önemli isimlerinden Salman Khan, başrolünü oynadığı 'Tiger 3' filminin çekimleri için Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'ya geldi.

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'da fotoğraf çeken ABD'li 58 yaşındaki Greencejami Cee, dengesini kaybedip 10 metre yükseklikten düştü. Kayalıklar arasında sıkışan kadın, AFAD ekiplerince kurtarılarak hastaneye kaldırılırken, ayağında kırık tespit edildi. Olay, akıllara gerçek bir hikayeden esinlenen "127 Saat" filmini getirdi.

YOZGAT'ta kendisini telefonda jandarma olarak tanıttığı Satı (71) ve Salih Yılmazer (71) çiftinin 50 yılda biriktirdiği 21 cumhuriyet altınını alan şüpheli, jandarma tarafından yakalandı. Altınlar ise çifte teslim edildi. 

 YOZGAT'ta, 2 yıl önce lösemi teşhisi koyulan, down sendromlu Umut Bulut'un (4) işsiz olan babası ve annesi, tedavi sürecinin tamamlanması için yardım bekliyor.

YOZGAT'ın Yerköy ilçesinde evin salon kısımında 12 metre derinliğinde tünel kazarak define arayan 5 kişi, jandarmanın operasyonu ile yakalanarak gözaltına alındı.

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım