Kayseri U-11 Ligi’nde Play-Off'a Çıkan Takımlar Belli Oldu! Kayseri U-11 Ligi’nde Play-Off'a Çıkan Takımlar Belli Oldu!

Kayseri’de sezonun son iç saha maçını oynayan Kayserispor, Konyaspor’u ağırladı. Çekişmeli geçen maçta bir de kırmızı kart çıktı. İki takım maç sonunda 1’er puanı hanesine yazdırırken, Kayserispor, 42 puana yükseldi. 

Maçı tribünde Kayseri protokolünden, çok fazla isim takip etti. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da maçı izlemek için yerini aldı. Milletvekili Baki Ersoy’a tribünde beklenmedik bir isim eşlik etti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Kayseri Milletvekili Ersoy ile birlikte maçı izledi.

Maç sonunda açıklamalar yapan Baki Ersoy, İzmir Milletvekili uğurlu geldi diyerek; “Bir kere çok mutluyuz. 10 kişi böyle bir mücadele ortaya koyabildik. Harika bir taraftarımız var. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcımız ve İzmir Milletvekilimiz Tamer Osmanağaoğlu, aramızdaydı. Uğurlu geldi, kendisine teşekkür ediyorum.

Biraz önce dedi ki; ‘yenilsek mutsuz sayarım kendimi’ dedi.Kayserispor’u tebrik ediyorum. Önümüzdeki sezona bakacağız artık. Hakikaten zordu. Gerçekten zordu bu sezon. Burak Hocayı da tebrik ediyorum. Bu kadro yapısıyla inanılmaz işler yaptı. Bu maçta harika işler yaptı; teknik heyetimiz, başkanımız, taraftarımız. Ben bütün camiayı tebrik ediyorum” açıklamarını yaptı” diye konuştu.


 

Kaynak: Özel Haber