Hazırlıklar Yapılıyor! Binlerce Kayserili O Alanda Toplanacak! Hazırlıklar Yapılıyor! Binlerce Kayserili O Alanda Toplanacak!

Kayseri’de Pazar günü yaşanan olaylar, gündemden düşmüyor. 5 yaşındaki çocuğa yabancı uyruklu şahıs tarafından yapılan taciz olayının yankıları sürüyor. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, o gece yaşananları anlatarak, DEM Parti Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun iddialarına yanıt verdi. Baki Ersoy, o gece Kayseri’de o gece yaşananları anlatarak Vali Gökmen Çiçek ve İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın’a destek mesajı verdi. 

Baki Ersoy’dan O İsme Çok Sert Gönderme Ölünüzü, Dirinizi.. (1)

İddialara Yanıt Verdi!

MHP Milletvekili Baki Ersoy, meclis kürsüsünde konuyu gündeme getirerek; “Kayseri’de yaşanan olaylarla ilgili yalan ve iftira siyaseti yapan DEM’liler şunu bilsin ki; Kayseri’nin çalışkan ve sevilen Valisi Sayın Gökmen Çiçek ile mesleki hayatı kahramanlıklarla dolu, Hakkari ve Van Emniyet Müdürü iken teröristlerin korkulu rüyası olan Kayseri Emniyet Müdürümüz Sayın Atanur Aydın, Kayseri’de yaşanan olaylar karşısında gecenin ilk saatlerinden son anına kadar vatandaşlarımızın yanında olmuş ve olası birçok provokasyonu önlemiştir. İftira atılan şekilde bir beyanı da söz konusu olmamıştır. Bizde buna o gece yanlarında olduğumuzdan şahidiz” ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: İHA