Adana’da bir kişi tartıştığı şahsı öldüresiye dövüp, sonra sürükleyerek yol kenarına bıraktı. Polislerin geldiğini gören şahıs, motosiklete binip olay yerinden kaçtı.

Kayseri’de Bir Cani Arabasına Bağladığı Köpeği Sürükledi Kayseri’de Bir Cani Arabasına Bağladığı Köpeği Sürükledi

Alınılan bilgiye göre olay, geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde merkez Seyhan ilçesine bağlı 70082 sokakta meydana geldi. İddiaya göre, sokakta tartışan 3 kişiden 2’si  şiddetli şekilde kavga etmeye başladı. Bunun üzerine kavgaya karışan şahıslardan birisi aldığı darbeler sonucu bayıldı.
Şahsın bayılması üzerine kavgaya karışan diğer kişi, bayılttığı adamı sürükleyerek yol kenarına bıraktı. Bu sırada kavgaya karışmayan diğer şahıs ise bir yandan bayılan kişiye bakmaya çalıştı, bir yandan da olay yerinden ayrılmaya çalıştı.

Adana 2
Önce Dövdü Sonra Kaçtı 
Mahalle halkı'nın sesleri duyması üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Kavga ettiği kişiyi bayıltana kadar döven adam, polis aracının geldiğini görünce motosikletine binip polis aracının önünden hızla kaçarak olay yerinden uzaklaştı.
Şahsın kaçması üzerine polis ekipleri de kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlattı. Öldüresiye dövülen adamın ise ambulansla hastaneye kaldırıldığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Muhabir: Emirhan Karapınar