Kayseri Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Hayrullah Şahin ve oda yönetimini ziyaret eden Başkan Memduh Büyükkılıç, burada yaptığı açıklamada, “Çok şükür Kayseri’nin huzurunu önemsemek, bu şehri gerçekten göz bebeğimiz gibi korumak hepimiz için önemli” diye konuştu.

Güvenilir dostalar diye hitap eden Başkan Büyükkılıç, “Sizler toplu taşımada bizim yükümüzü çeken kardeşlerimizsiniz. Güvenilen dostlarımızsınız. Sizlere herkes canını emanet ediyor. Bunu unutmayın. Bazı hizmetler vardır, hem kazanırsınız hem de dua alırsınız. Bir aile gibiyiz. Sevinciniz sevincimiz, sıkıntınız sıkıntımız. Allah hepinizden razı olsun. Bize de düşen bir şey varsa, inşallah görevimizin başında olduğumuz süreç içerisinde bundan sonraki süreçte el ele gönül gönle devam edeceğiz” dedi.

Kayseri'de Şehit ve Gazi Çocuklarına Sürpriz! Kayseri'de Şehit ve Gazi Çocuklarına Sürpriz!

Kayseri Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Hayrullah Şahin ise konuşmasında Büyükkılıç’ın kendisinden randevu istediklerinde aynı gün randevu aldıklarını, alamazlarsa ertesi güne mutlaka randevu aldıklarını ifade ederek, “Allah razı olsun bizler de sizlerden memnunuz” dedi. Ufak tefek sorunlar olduğunda Başkan Büyükkılıç’ın çözüm için yanlarında yer aldığını dile getiren Şahin, Büyükkılıç’a hem ziyaretleri hem de çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.

Kaynak: İHA