Kayseri Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı, bugün gerçekleştirirken Başkan Memduh Büyükkılıç şehirde yapılacak yatırımları anlattı.

Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısında 87 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanırken Gündem maddelerine geçmeden önce Başkan Büyükkılıç, meclise bu ay itibariyle katılan Pınarbaşı Belediye Başkanı Deniz Yağan ve meclis üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak, ‘hoş geldiniz’ deiye konuştu.

Meclis Toplantısı

Başkan Büyükkılıç Üyelerin Bayramını Kutladı

Büyükkılıç, ayrıca yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla tüm İslam âleminin bayramını kutlayarak, “Önümüzdeki hafta bayram, Cumartesi arife, Pazar günü de başlıyor. Şimdiden bayramınızı tebrik ediyoruz. Vatandaşlarımızdan sağlık ve ibadet yönünden dikkat edilmesi, duyarlılık gösterilmesi bağlamında belediyeler adına paylaşmak istiyorum. Özellikle bir hekim olarak atıkların rastgele yere atılmaması, belediyelerimizin dağıtacağı poşetlerde muhafaza edilmesini belirterek, sağlıklı bir şekilde ibadet mantığı içerisinde Cenab-ı Allah Kurban Bayramı’mızı idrak etmeyi, daha nice bayramlara erişmeyi şimdiden nasip etsin. Tüm meclisimiz adına İslam âleminin bayramını tebrik ediyorum.”

87 Gündem Maddesi Karara Bağlandı

Sultan Sazlığı Bayramda Doldu Taştı! Sultan Sazlığı Bayramda Doldu Taştı!

Mecliste 62 asıl, 25 ek olmak üzere toplam 87 gündem maddesi meclis üyelerince müzakere edilerek, karara bağlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “16 ilçe belediyemizi de bağrımıza basıyorum, buradan paylaşıyorum, üzerimize ne düşüyorsa her zaman yanındayız. İyi niyetli, yapıcı, şehrine katkı sağlayıcı açıklamalardan dolayı tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Editör: Volkan Türkmenoğlu