Kayserili Ev Hanımının Öyküsü Kadınlara İlham Oldu! Kayserili Ev Hanımının Öyküsü Kadınlara İlham Oldu!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 'Koruyucu Aile Günü' etkinliği düzenlendi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ve Kayseri Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliğiyle Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde 'Koruyucu Aile Günü' etkinliği düzenlendi.

Koruyucu1

Koruyucu Aileler ve Çocuklar Etkinlikte Bol Bol Eğlendi
Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ve Kayseri Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 30 Haziran Koruyucu Aile Günü dolayısıyla Türkiye’nin en büyük millet bahçelerinden Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde 'Koruyucu Aile Günü' Etkinliği düzenledi. Etkinlikte Spor A.Ş. eğitmenlerince çeşitli spor aktiviteleri ve danslar eşliğinde spor eğlenceleri ile oyunlar düzenlenirken koruyucu aileler ve çocuklar etkinlikte spor ve eğlence dolu bir günü geride bıraktı. Koruyucu Aile Günü Etkinliği’nde çocuklar spor ve eğlence dolu etkinlikte yaşıtları ile sosyalleşirken koruyucu ailelerde özel günlerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından unutulmamış olmanın mutluluğunu yaşadı.

Koruyucu2
Çocuklar ve koruyucu aileler özel etkinlikten dolayı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile Kayseri Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.

Kaynak: Kurum Bülteni