Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için, ‘Benim için bir final’ sözleri üzerine MHP lideri Devlet Bahçeli’den Türkiye’nin gündemine oturan bir açıklama geldi. 

Gazeteci Gültekin’den Sert Sözler: Bu Ülke Yıkıldığında Kürt De Altında Kalacak Gazeteci Gültekin’den Sert Sözler: Bu Ülke Yıkıldığında Kürt De Altında Kalacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi, “Bu seçim benim için bu bir final. Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim ama buradan çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak” demişti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri üzerine 14. Olağan Kurultay’da uzun süre konuşulacak çağrı yaptı. 

MHP Lideri Bahçeli, “Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a diyorum. Ayrılamazsın. Türk Milletini yalnız bırakamazsın. Bunun için Cumhur İttifakı olarak yanındayız. Beraberindeyiz. Yeni Yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz” dedi.

14. Olağan Kurultay’da konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli’nin sözleri en çok izlenen videolar arasına girdi.
 

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU