Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kalenin surlarında seyir alanına çıkarak, Kayserililere mesaj verdi. Kalenin surlarında seyir alanına çıkarak, Kayseri’yi ve Erciyes dağını seyreden Büyükkılıç, “Bu güzel şehrimize hizmet etmek için vatandaşlarımızı bir kez daha sandığa davet ediyorum” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, sık sık Kayserililerin talep ve önerilerini yerinde dinlemeye devam ederken, bu kapsamda Cumhuriyet Meydanı’nda esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.Meydanda tarihi Kayseri Kalesi ve çevresini ziyaret eden Büyükkılıç, burada esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederken onların talep ve önerilerini de dinledi.

Esnaflar ve vatandaşlar da sıcak ve samimi ilgi gösterdikleri Büyükkılıç’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tarihi Kayseri Kalesi’ni de ziyaret edip, kalenin surlarında seyir alanına çıkarak, Kayseri’yi ve Erciyes dağını seyretti.

12Memduh Büyükkılıç Kale (1)

Vatandaşlarımızı Bir Kez Daha Sandığa Davet Ediyorum

Başkan Memduh Büyükkılıç, vatandaşlara sandığa gitmeleri çağrısında bulunarak, “Bir seçim sürecinin daha sonlarına yaklaştık. Güzel, muhteşem şehrimiz, büyükşehirlerin konforunu yaşatan, büyükşehirlerin sıkıntısını yaşatmayan Kayseri’miz. Bu güzel şehrimize hizmet etmek için vatandaşlarımızı bir kez daha sandığa davet ediyorum, demokratik haklarınızı kullanın değerli hemşehrilerim” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, şunları söyledi: “Umuyorum ve inanıyorum ki, istikrarı önemseyen, sağduyusuyla şehrimizi maceraya sürüklemek istemeyen ve bu güzel şehrimizi gençlerimizle, hanım kardeşlerimizle, büyüklerimizle geleceğe taşıyacak olan ve çocuklarımıza, gençlerimize güzel bir gelecek bırakacak olan seçimin son günlerindeyiz. Kayseri’mizin güzel insanlarının sağlıklı bir şekilde kararlarını verip, Kayseri’mize hizmet etme fırsatı vereceğine inanıyorum. Şimdiden Kadir Gecesi’ni ve bayramlarını tebrik ediyorum.” sözlerini tamamladı.

Kayserililer Dikkat! Araç İçindeki Bomba... Kayserililer Dikkat! Araç İçindeki Bomba...

Memduh Büyükkılıç Kale (1)

Muhabir: KURUM BÜLTENİ