Avrupa Şampiyonasına Damga Vurmuşlardı! A Milliler'den Tarihi Yükseliş! Avrupa Şampiyonasına Damga Vurmuşlardı! A Milliler'den Tarihi Yükseliş!

Türkiye Futbol Milli Takımı'nın Euro 2024'te oynayacağı Portekiz ve Çekya maçları, Talas Belediyesi'nin Yamaç Paraşütü İniş Alanı'na kuracağı dev ekranda tüm sporseverlerle birlikte izlenecek. A Milli Takım, turnuvaya 3-1'lik bir Gürcistan galibiyetiyle başladı ve şimdi gruptaki son iki maçı büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu önemli karşılaşmaları birlikte yaşamak isteyen vatandaşlar, Talas Belediyesi'nin organizasyonuyla Yamaç Paraşütü İniş Alanı'nda bir araya gelebilecekler. Belediye, kurulacak dev ekranda milli coşkuyu 7'den 70'e herkese hissettirecek.

A Milli Takım, 22 Haziran Cumartesi günü saat 19.00'da Portekiz ile karşılaşacak. Bu mücadele, dev ekranda sporseverlerle buluşacak ve milli takımın performansı büyük bir ilgiyle takip edilecek. Grubun üçüncü maçı ise 26 Haziran Çarşamba günü saat 22.00'de Çekya ile olacak. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, tüm sporseverleri bu coşkulu atmosferde yer almaya davet ederek, "A Millilerimiz turnuvaya harika bir başlangıç yaptı ve bu başarıyı devam ettireceklerine inanıyoruz. Yamaç Paraşütü İniş Alanı'nda kuracağımız dev ekranla bu heyecanı birlikte yaşayalım. Tüm hemşehrilerimizi önce Portekiz, sonra Çekya maçını izlemeye bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA